Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadmore.pl co robie źle? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Leadmore.pl co robie źle? (/Temat-Leadmore-pl-co-robie-zle-112703)



Leadmore.pl co robie źle? - nikon91 - 20-04-2015 16:05

Witajcie, Jest to moj pierwszy temat na tym forum i nie wiem czy wybrałem dobry dział. Dłuuuuugo czytałem co i jak, gdzie i w jaki sposob zarabiac. Postanowiłem sam sprobowac. Od tygodnia zaczeła sie moja przygoda z Leadmore.pl niestety oprócz 20 wejść dziennie zero rejestracji... Co robie zle? Dlaczego nikt sie nie rejestruje?Sad


RE: Leadmore.pl co robie źle? - uploadmaster - 20-04-2015 16:14

Zmień program który reklamujesz, najwyraźniej nie trafiasz na tyle w porządaną nisze aby potencjalna ofiara była skłonna wysłać sms, 20UU to nie duzo, moze zmien forme reklamy, czasem bywa tak ze przy 300UU mi nie wpada lead, wtedy to jest sygnał aby coś zmienic.


RE: Leadmore.pl co robie źle? - feellove - 20-04-2015 16:21

Zmien miejsce reklamy, bo 20 uv dziennie to naprawdę licho.
Poza tym, stworz perswazyjny tekst reklamowy nie skupiaj sie na gotowcach.


RE: Leadmore.pl co robie źle? - nikon91 - 20-04-2015 16:22

Powiedzmy szczerze ze narazie moje Fanpage i spam raczkują, 20 to jest jak narazie max... Reklamuje 3-4 programy z których wydaje sie powinno byc najwiecej leadów- przynajmniej wiekszość z forumowiczów promuje te programy


RE: Leadmore.pl co robie źle? - uploadmaster - 20-04-2015 16:24

Promując program typu np Steam, Paysafecard kieruj się z reklamą pod youtube. Na FB w grupach typowo tematycznych mozesz jakies poradniki zarzucać, filmiki instruktażowe które przepuścisz przez HC mozliwosci wiele jest Smile


RE: Leadmore.pl co robie źle? - feellove - 20-04-2015 16:25

To nie promuj na FB, znajdz inne miejsca (idziesz po najmniejszej linii oporu, a FB to miejsce najbardziej konkurencjne z jednej strony, a z drugiej pelne ludzi, ktorzy chociaz raz "przejechali" sie na subach, wiec zrobia wszystko, zeby Cie wyeliminowac Smile).
Ja w ogole nie dzialam na fejsie i jakos leci ;]


RE: Leadmore.pl co robie źle? - nikon91 - 20-04-2015 16:26

A jakaś mała podpowiedź gdzie moge jeszcze działac? FB jak piszesz odpada chociaz próbować mozna....


RE: Leadmore.pl co robie źle? - uploadmaster - 20-04-2015 16:28

YT, NK AskFm, fora czaty ..


RE: Leadmore.pl co robie źle? - feellove - 20-04-2015 16:30

napisz pw, postaram się coś podpowiedziec