Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: pytanie (/Temat-pytanie-112695)



pytanie - mordimer12 - 20-04-2015 14:19

Witam, jestem właścicielem strony która ma około 2 miesiecy w google. Strona jest postawiona na WordPress, dobrze zoptymalizowana. Linki dodawałem tylko przez kilka dni, potem nie było takiej potrzeby. Strona ta miała odwiedzin 3-4k dziennie, 5-6k w weekendy. Dzisiaj o godzinie około 10:30 patrzę, że nikt nie jest online mimo, że wcześniej już było 500 odwiedzin na stronę. Wpisuje w google frazy na które byłem TOP 1 i czary mary katakumby nie ma mnie tam. Wpisuje inne frazy i także nie mam, jeden raz przewertowałem stronę i ze strony 1 poszła na 3, a jedna fraza która przez miesiąc była w top 1 nie widziałem nawet na 5 stronie. Wchodzę więc w GWT, w działania ręcznie i nic... Czy moje wpisy wrócą na swoje pozycje? Czy nie ma szans jeśli tak się dzieje :/

PS. Dodam, że teksty na stronę pisałem sam i nie kopiowałem. Tematyka strony to filmy online.


RE: pytanie - Kart - 20-04-2015 14:34

Powiedziałbym: szach mat - Powiedziało Google Jerk2


Domena ma miesiąc?
Podaj linka.

Kupowałeś linki?

Wejścia na stronę były z? 5k to sporo jak na miesiąc prowadzenia strony.

Bez linka za dużo się nie dowiemy.
Prawdopodobnie dostałeś bana albo filtr.


RE: pytanie - mordimer12 - 20-04-2015 14:42

Strona z filmami online, w sumie kupowałem jakieś linki, ale z 3 tygodnie temu. Domena ma 2 miesiące, ruch z google...


RE: pytanie - Kart - 20-04-2015 14:45

(20-04-2015 14:42)mordimer12 napisał(a):  Strona z filmami online, w sumie kupowałem jakieś linki, ale z 3 tygodnie temu. Domena ma 2 miesiące, ruch z google...

Jasnowidzów nie ma. Tak jak pisałem bez linka nic się nie dowiemy. Możesz nawet na PW podać.

GWT masz? Tam powinno być info...
A po zatym:

Odpowiadając na zażalenie, które otrzymaliśmy w związku z US Digital Millennium Copyright Act.....

To jest powód. Nie wybijesz się z taką treścią....


RE: pytanie - Ansoff - 20-04-2015 23:22

(20-04-2015 14:42)mordimer12 napisał(a):  Strona z filmami online, w sumie kupowałem jakieś linki, ale z 3 tygodnie temu. Domena ma 2 miesiące, ruch z google...

Jeżeli nie dostałeś żadnej informacji od google na webmaster tools to może sprawdź swoje backlinki. Być może zakupione backlinki zostały usunięte albo zmienione na nofollow.

Backilnki możesz sprawdzić przykładowo na: https://ahrefs.com/
Zwróć uwagę na ich źródło.


RE: pytanie - mordimer12 - 21-04-2015 13:31

Dobra, dostałem filtra za spam. Jak mam sprawic zeby mi ta strone odblokowali? To jest strona z filmami online, odnośniki playerow do programów partnerskich. Jesli dodam prawdziwy player z filmem to cofną bana?

bo ja treści nie kopiowałem serio, sam pisałem opisy do filmow etc..


RE: pytanie - zyga - 21-04-2015 14:12

Dostałeś filtr za pp, przy agresywniejszym pozycjonowaniu dostałbyś bana. Spaliłem setki takich domen i serwisów Smile Jak wstawisz player z filmem to i tak dostaniesz ale tym razem Pirate update tak jak chomikuj Smile Nowa domena, nowe ip przenieś teksty i może znowu trochę pochula.


RE: pytanie - mordimer12 - 21-04-2015 15:25

a jak bede kopiował teksty z mojej zbanowanej strony nie wyłapie filtra na nowej za kopiowanie treści?


RE: pytanie - Voldir - 22-04-2015 17:13

Skoro chcesz skopiować i nadal działać na filmach, playerach itp. to przecież znowu dostaniesz, tak jak napisał zyga w poście wyżej. Ja też dostałem filtr od google i usunąłem stronę bo mi się nie chciało stawiać tego samego na nowej domenie.