Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z viralem prosze o pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Problem z viralem prosze o pomoc (/Temat-Problem-z-viralem-prosze-o-pomoc-112694)



Problem z viralem prosze o pomoc - kukiz87 - 20-04-2015 14:09

Witam mam viralke wiadomosci i działa super wczoraj 4tys wejsc ale zbanowali mi konto i viralka padła i dzis na innym koncie dodaje tą samą stronę oczywiscie zrobiłem sobie grupe , wkleiłem post pobrałem id i zmieniłem permalink , tresc wszystko to samo i co ? i cos jest nie tak nie udostepnia wogole na tablicy domena oczywiscie żywa jest

chyba ze 1 viralka moze byc tylko raz zdebugowana na fejsie ? nie wiem nie mam pojecia

kurde nie wiem na moim prawdziwym koncie na mozilii udostepniło post na fake na chromie , nie udostepnia kurde nie wiem jakies wejsca sa na minute z 3 ,4 a na paru grupach tylko dałem nie wiem czy to wejsca z posta czy z udostepnien


RE: Problem z viralem prosze o pomoc - kukiz87 - 21-04-2015 21:36

1 viral mi zajebiscie cyka a z drugim mam mega problem , na chromie wogole nie udostepnia , na mozilli udostepnia , ale nie wiem czy jest all ok bo spamuje ok 15 minut i 1 wejscie w link ;/

ponawiam pytanie czy 2 viralki na 2 domenach na jednym serwerze sie gryzą ?

bo to chyba nie mozliwe ze jedna pieknie chodzi a druga identyko skonigurowana , tylko pozmieniane linki plus grafika i tekst

dodam ze to co działa dobrze to wiadomosci video , ta lipna to wiadomosci i doładowanie w okienku


Problem z viralem prosze o pomoc - Hybrid1990 - 19-04-2021 15:28

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.