Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wywołać uśmiech na twarzy chorego dziecka niewielkim kosztem? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jak wywołać uśmiech na twarzy chorego dziecka niewielkim kosztem? (/Temat-Jak-wywolac-usmiech-na-twarzy-chorego-dziecka-niewielkim-kosztem-112689)



Jak wywołać uśmiech na twarzy chorego dziecka niewielkim kosztem? - Shocks - 20-04-2015 12:09

Możecie wywołać uśmiech niewielkim kosztem.
W Miłosławiu mieszka chłopczyk, ma na imię Kubuś.
Kubuś ma 7 lat i cierpi na nieoperacyjny nowotwór mózgu.
17 maja będzie obchodził 7 urodziny.
Największym marzeniem Kuby jest otrzymanie olbrzymiej liczby kartek urodzinowych .
Pomóżmy spełnić to marzenie - to tak niewiele kosztuje, a może wywołać uśmiech na twarzy chorego dziecka.
Pokażmy, że mamy olbrzymie serca.
Oto adres :
Kubuś Grzelczak
Białe Piątkowo 7
62-320 Miłosław.
Każdy kto wyślę może może liczyć na jakąś pomoc odemnie oraz repa Smile nie twierdzę że jestem wszystko wiedzący ale myślę że w ten sposób mogę was zachęcić Smile


RE: Jak wywołać uśmiech na twarzy chorego dziecka niewielkim kosztem? - selfie - 20-04-2015 12:39

Bardzo dobra akcja, mam nadzieję że forum się wykaże i sprawimy uśmiech dzieciakowi Big Grin


RE: Jak wywołać uśmiech na twarzy chorego dziecka niewielkim kosztem? - explrlz - 20-04-2015 15:38

Zapisałem sobie temat i wyśle karteczkę Smile panowie i panie wysyłamy!!


RE: Jak wywołać uśmiech na twarzy chorego dziecka niewielkim kosztem? - Shocks - 05-05-2015 11:43

Ref Smile


RE: Jak wywołać uśmiech na twarzy chorego dziecka niewielkim kosztem? - przemekmax - 05-05-2015 16:19

Podrzuciłem temat w mojej drużynie harcerskiej, dam znać co i jak czy wyślemy każdy od siebie czy zorganizujemy coś więcej Smile Idea

edit:/ no niestety trochę za późno zauważyłem temat, każdy wysłał jedynie od siebie. Wink