Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuję do pracy blogera/newsmana na stronę sportową - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukuję do pracy blogera/newsmana na stronę sportową (/Temat-Poszukuje-do-pracy-blogera-newsmana-na-strone-sportowa-112683)



Poszukuję do pracy blogera/newsmana na stronę sportową - Paul149 - 20-04-2015 09:09

Witam jak w temacie Smile poszukuję do pracy człowieka odpowiedzialnego za newsy na stronę sportową, głównie piłka nożna, jak również i inne dyscypliny. Główny zakres newsów to Liga Mistrzów, Liga Europy, ekstraklasa, bundesliga i Liga Angielska.

Dla zainteresowanego użytkownika myślę że dobry i solidny zarobek w wysokości do 2zł od jednego newsa powyżej 1000 znaków. Zapraszam http://www.nmecze.pl/


RE: Poszukuję do pracy blogera/newsmana na stronę sportową - bartheez - 20-04-2015 09:20

Strona nie zachęca wizualnie, praktycznie nic na niej nie ma, poza ładnym bannerem programu partnerskiego wildshow, sprawdziłem sobie cenniki wątpię również aby ktoś wykupił link na tej stronie, na początku sam musisz za darmo powrzucać linki do transmisji jak się strona rozwinie i zyska widzów to być może ktoś skusi się na zakup takiego linku.


RE: Poszukuję do pracy blogera/newsmana na stronę sportową - Paul149 - 20-04-2015 09:22

na pewno się skusi na zakup linkowania jak strona będzie w top 10 na konkretne frazy. Po za tym ja napisałem ofertę pracy na stronie a nie ofertę handlową. pozdro


Poszukuję do pracy blogera/newsmana na stronę sportową - Admin - 22-04-2015 08:24

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.