Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik zarabiania piętnastolatka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik zarabiania piętnastolatka (/Temat-Dziennik-zarabiania-pietnastolatka-112673)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik zarabiania piętnastolatka - Kacpersky12 - 18-05-2015 19:59

A dlaczego jesteście zdziwieni, że jako piętnastolatek jest przedsiębiorczy? Ja na tym forum siedzę od 12 roku życia. Poprzednie konto, w bodajże 2012 roku zostało zablokowane dożywotnio przez administrację tego forum, ponieważ chciałem sprzedać mój fanpage. "W tamtych czasach" kiedy to ludzie nie wiedzieli co znaczyło słowo "fanpage", admini wywnioskowali, że sprzedaż fp jest jak najbardziej niezgodna z polskim prawem i nielegalna. Łapałem się wszystkiego co jest możliwe: PPA, buxów, subskrybcji, tworzenie stronek, forum, partnerstwo,giełda itd. Aktualnie zajmuję się bukmacherstwem i nieźle na tym wychodzę. Można powiedzieć, że dorastałem na tym forum Tongue


RE: Dziennik zarabiania piętnastolatka - mikollek - 18-05-2015 20:23

Zacząłem mając 40 zł a obecnie po trochę ponad miesiącu wielkość sprzedaży na allegro powyżej 1500 zł.
Także ludzie, szukajcie, szukajcie i szukajcie Wink Trafić na jakiś goldmine, uzbierać pierwszą kasę do zainwestowania(tak jak ja zamierzam, 1000-5000zł) a później na serio z jakimś poważniejszym biznesem z takim kapitałem! Cool