Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta Facebook, YouTube - PROMOCJA - INFO W TEMACIE! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta Facebook, YouTube - PROMOCJA - INFO W TEMACIE! (/Temat-ZWERYFIKOWANE-Gotowe-do-spamu-konta-Facebook-YouTube-PROMOCJA-INFO-W-TEMACIE-112666)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Telefonicznie zweryfikowane konta Facebook, YouTube - NAJTANIEJ! - polskikit01 - 28-04-2015 17:54

Może i marna ale zawsze trochę grosza wpadnie
Jedno mnie dziwi kupujecie konta po to żeby spamowac. Nie łatwiej zrobić samemu ??

[Obrazek: banner_350x26.png]


RE: Telefonicznie zweryfikowane konta Facebook, YouTube - NAJTANIEJ! - ScroX - 28-04-2015 18:28

(28-04-2015 17:52)mario22455 napisał(a):  Oczywiście, zgadzam się z Tobą ale skoro ma stałe IP to może sobie ustawić proxy w dodatku do przeglądarki np. "Hola" by IP były tylko z USA i po problemie. Big Grin

Nie wierzę... Takim systemem nadal będzie zmiana miejsca logowania... Może dlatego że to Ty zakładasz konto które z miejsca ma przepisaną miejscowość.

X - Zakładasz konto z miejscowości Warszawa.
Y - Kupuje konto i zmienia IP na USA, lub inne.
Nadal wystąpi zmiana położenia logowania.. to podstawy przecież.

Jeżeli w dodatku konto jest zrobione w przedziale kilku dni.. Weryfikacja będzie pewna.


RE: Telefonicznie zweryfikowane konta Facebook, YouTube - NAJTANIEJ! - prelude - 28-04-2015 18:36

o czym Wy piszecie... jak ktoś ma ZMIENNE IP (polsat/neostrada/play/inne gówno) to reset routera i zmiana ip nie znaczy, że nagle "znajdzie się" za granicą....a Wy tu jakieś niemcy, usa... :X resetuje polsat i neostrada dziesiątki razy dziennie i latam po kontach BEZ PROBLEMUSmile nawet kilkuminutowych...

a już najbardziej rozluźnił mnie wjazd do tematu konkurencji z banerem:x MISTRZ:X


RE: Telefonicznie zweryfikowane konta Facebook, YouTube - NAJTANIEJ! - ScroX - 28-04-2015 18:38

No dobrze mówisz... ale my teraz nie mówimy o zmianie IP przy internecie stałym tylko za pomocą np " proxy " które może nam zmienić IP na zagraniczne co łączy się ze zmianą położenia ( Tak właśnie złamaliśmy tezę sprzedającego ) Big Grin


RE: Telefonicznie zweryfikowane konta Facebook, YouTube - NAJTANIEJ! - Mercz - 28-04-2015 19:00

Prelude nie mam zmiennego IP Wink Jakbym zmieniał programem, to na 99% byłoby zagraniczne.
Przepraszam Mario za spam.


RE: Telefonicznie zweryfikowane konta Facebook, YouTube - NAJTANIEJ! - mario22455 - 28-04-2015 19:24

(28-04-2015 18:36)prelude napisał(a):  o czym Wy piszecie... jak ktoś ma ZMIENNE IP (polsat/neostrada/play/inne gówno) to reset routera i zmiana ip nie znaczy, że nagle "znajdzie się" za granicą....a Wy tu jakieś niemcy, usa... :X resetuje polsat i neostrada dziesiątki razy dziennie i latam po kontach BEZ PROBLEMUSmile nawet kilkuminutowych...

a już najbardziej rozluźnił mnie wjazd do tematu konkurencji z banerem:x MISTRZ:X

Hahahaha, takie życie, konkurencja nie śpi. Posty ScroX'a nie są jakieś chamskie ale i tak trochę reklama leci Big Grin

(28-04-2015 18:38)ScroX napisał(a):  No dobrze mówisz... ale my teraz nie mówimy o zmianie IP przy internecie stałym tylko za pomocą np " proxy " które może nam zmienić IP na zagraniczne co łączy się ze zmianą położenia ( Tak właśnie złamaliśmy tezę sprzedającego ) Big Grin

Nie ma "internetu stałego" lecz ze stałym IP, literówka się wkradła. Nie ma co się kłócić bo przeoczyłem po prostu kwestię zakładania konta, każdy popełnia błędy Wink

Prawie wszystkie usługi internetowe opierające się na liniach telefonicznych których jest najwięcej w Polsce oferują zmienne IP, nadawanie nowego przy restarcie rutera, wtedy nie ma problemu z używaniem kont.

Dla osób które jednak mają stałe IP oferuję właśnie szybką powtórną weryfikację dzięki czemu mogą działać bez zmiany IP. Ewentualnie jeśli ktoś chce używać proxy to mogę na zamówienie zrobić konto z IP USA, przez co nie będzie zmiany położenia Wink

Jeszcze nigdy nie miałem problemu z tym ze konta były blokowane/ponownie weryfikowane a sprzedałem już ponad 150 sztuk Big Grin Gdy tylko przestrzegamy podstawowych zasad używania tych kont (zmiana IP, usuwanie cookies) wszystko musi być w porządku ponieważ na poziomie zakładanie konta nie są ze sobą w jakikolwiek sposób powiązane ponieważ każde zakładam z innego polskiego IP (mam zmienne) oraz czyszczę całą pamieć przeglądarki Wink


(28-04-2015 19:00)Mercz napisał(a):  Prelude nie mam zmiennego IP Wink Jakbym zmieniał programem, to na 99% byłoby zagraniczne.
Przepraszam Mario za spam.

Nie ma za co, trzeba wyjaśniać różne kwestie by później było łatwiej innym użytkownikom Wink


RE: Telefonicznie zweryfikowane konta Facebook, YouTube - NAJTANIEJ! - Mercz - 28-04-2015 20:30

Polecam, weryfikacja przebiegla szybko i sprawnie.


Teraz mi FB nałożył widzę jakieś ograniczenia, czy kupię konto, czy je założę - dodam do 5 grup, wyśle do jednej post i już jest blokada na pisanie postów i dołączanie do grup Tongue


RE: Telefonicznie zweryfikowane konta Facebook, YouTube - NAJTANIEJ! - mario22455 - 29-04-2015 10:21

(28-04-2015 20:30)Mercz napisał(a):  Polecam, weryfikacja przebiegla szybko i sprawnie.


Teraz mi FB nałożył widzę jakieś ograniczenia, czy kupię konto, czy je założę - dodam do 5 grup, wyśle do jednej post i już jest blokada na pisanie postów i dołączanie do grup Tongue

Przykro mi o tym slyszec ale jak sam mowisz to nie wina moich kont bo na tworzonych przez Ciebie tez jest blokada. Masz stale IP i to jest tego wina, spróbuj pokombinowac z proxy. Wink


RE: Telefonicznie zweryfikowane konta Facebook, YouTube - NAJTANIEJ! - Mercz - 29-04-2015 11:33

(29-04-2015 10:21)mario22455 napisał(a):  
(28-04-2015 20:30)Mercz napisał(a):  Polecam, weryfikacja przebiegla szybko i sprawnie.


Teraz mi FB nałożył widzę jakieś ograniczenia, czy kupię konto, czy je założę - dodam do 5 grup, wyśle do jednej post i już jest blokada na pisanie postów i dołączanie do grup Tongue

Przykro mi o tym slyszec ale jak sam mowisz to nie wina moich kont bo na tworzonych przez Ciebie tez jest blokada. Masz stale IP i to jest tego wina, spróbuj pokombinowac z proxy. Wink

Oczywiście, że to nie wina Twoich kont.
Konta jak najbardziej są dobrze zrobione, gotowe do spamu. Weryfikacja przebiega szybko.


RE: Telefonicznie zweryfikowane konta Facebook, YouTube - NAJTANIEJ! - mario22455 - 29-04-2015 17:05

(29-04-2015 11:33)Mercz napisał(a):  
(29-04-2015 10:21)mario22455 napisał(a):  
(28-04-2015 20:30)Mercz napisał(a):  Polecam, weryfikacja przebiegla szybko i sprawnie.


Teraz mi FB nałożył widzę jakieś ograniczenia, czy kupię konto, czy je założę - dodam do 5 grup, wyśle do jednej post i już jest blokada na pisanie postów i dołączanie do grup Tongue

Przykro mi o tym slyszec ale jak sam mowisz to nie wina moich kont bo na tworzonych przez Ciebie tez jest blokada. Masz stale IP i to jest tego wina, spróbuj pokombinowac z proxy. Wink

Oczywiście, że to nie wina Twoich kont.
Konta jak najbardziej są dobrze zrobione, gotowe do spamu. Weryfikacja przebiega szybko.

Dzięki za pozytywną opinię Wink