Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta Facebook, YouTube - PROMOCJA - INFO W TEMACIE! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta Facebook, YouTube - PROMOCJA - INFO W TEMACIE! (/Temat-ZWERYFIKOWANE-Gotowe-do-spamu-konta-Facebook-YouTube-PROMOCJA-INFO-W-TEMACIE-112666)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta Facebook, YouTube - PROMOCJA - INFO W TEMACIE! - Mroczek - 11-08-2015 14:39

Czy jak bd miec zmienne ip i bd spamowal twoimi zweryfikowanymi kontami to na 100% unikne blokady/bana na fb?


RE: ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta Facebook, YouTube - PROMOCJA - INFO W TEMACIE! - WujRock - 11-08-2015 16:45

(11-08-2015 14:39)Mroczek napisał(a):  Czy jak bd miec zmienne ip i bd spamowal twoimi zweryfikowanymi kontami to na 100% unikne blokady/bana na fb?

Oczywiście, że nie. Bana wyłapiesz prędzej czy później.


RE: ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta Facebook, YouTube - PROMOCJA - INFO W TEMACIE! - kamillowad - 11-08-2015 21:24

U mnie nadal kont brak.

Zero słowności!!!!!!!!!!!!!!!!


RE: ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta Facebook, YouTube - PROMOCJA - INFO W TEMACIE! - DjVampires - 12-08-2015 13:43

Prawda też z tymi grupami. 4 konta na 3 identyczne grupy, a na 1 koncie nie mam ich dodanych w ogóle. Szkida trochę, myślałem, że będzie to wyglądało inaczej.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka


RE: ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta Facebook, YouTube - PROMOCJA - INFO W TEMACIE! - kamillowad - 12-08-2015 19:53

oddawaj kase


RE: ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta Facebook, YouTube - PROMOCJA - INFO W TEMACIE! - Noozer - 12-08-2015 20:35

Dostałem 3 konta YT zweryfikowane jednym numerem telefonu Wink Poprosiłem o zwrot i go dostałem.
Jednak nie polecam, bo nie tego się spodziewałem Wink


RE: ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta Facebook, YouTube - PROMOCJA - INFO W TEMACIE! - kamillowad - 13-08-2015 06:08

półtora tygodnia już trzyma moją kasę..

Panie Adminie coś chyba nie tak...


RE: ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta Facebook, YouTube - PROMOCJA - INFO W TEMACIE! - Mroczek - 13-08-2015 06:12

To po kij takie konto jak i tak dostane bana?


RE: ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta Facebook, YouTube - PROMOCJA - INFO W TEMACIE! - mario22455 - 13-08-2015 21:31

Każdy komu jeszcze zalegam z kontami proszę o PW i napisanie ile i jakie konta mam wysłać. Na jakiś czas zawieszam sprzedaż i chce być uczciwy i dostarczyć wszystkie konta do osób które zapłaciły. Jeśli ktoś ma jakieś inne problemy z kontami tez proszę pisać. Te opóźnienia są związane z nieplanowym wyjazdem, problemami z internetem i sprawami osobistymi, to wszystko spadło dla mnie nagle i jak dla mnie rodzina jest ważniejsza od interesów. Teraz wszytko wróciło do normy i czytając te wszystkie komentarze widzę jak bardzo spieprzylem sprawę ze sprzedażą... Przez długi czas budowałem wasze zaufanie, klientów i wszystko straciłem przez te problemy. Jestem uczciwym człowiekiem i nie chce nikogo oszukiwać nawet na złotówkę. Sprzedaż kont jest dla mnie jedynym środkiem dodatkowych pieniędzy, jestem uczniem liceum i nie chce zbytnio czerpać pieniędzy od rodziców a dzięki tej sprzedaży miałem dodatkowe pieniądze które mogłem z czystym sumieniem wydać na siebie. Jeszcze raz przepraszam za te problemy, chce nadal prowadzić ta sprzedaż by odciążyć trochę domowy budżet lecz czy po tych problemach nadal znajdę kupujących. Przed tą aferą konta były wysokiej jakości i dostarczane bardzo szybko o czym świadczą same pozytywne komentarze, przez problemy jakość kont poleciała w dół bo musiałem robić wszystko na szybko. Chciałbym powrócić do sprzedaży ze starą wysoka jakością i krótkim czasem realizacji zamówień. Lecz teraz pojawia się pytanie czy ktoś będzie tym zainteresowany? Proszę pisać w tym temacie co o tym sądzicie.

Po raz trzeci i ostatni w tym poście chciałbym przeprosić i liczę na zrozumienie i ponowne zaufanie a postaram się nie zawieść.


RE: ZWERYFIKOWANE - Gotoa Facebook, YouTube - PROMOCJA - INFO W TEMACIE! - prymul1 - 17-08-2015 21:48

Nadal nie otrzymałem konta facebook 100 grup, za które zapłaciłem ponad tydzień temu Angry Wysyłałem wiadomość na PW, ale zero odzewu!!! Z jednej strony przepraszasz, a z drugiej nie starasz się rozwiązać problemu.