Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta Facebook, YouTube - PROMOCJA - INFO W TEMACIE! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta Facebook, YouTube - PROMOCJA - INFO W TEMACIE! (/Temat-ZWERYFIKOWANE-Gotowe-do-spamu-konta-Facebook-YouTube-PROMOCJA-INFO-W-TEMACIE-112666)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta Facebook, YouTube - OD 1 ZŁ! - mario22455 - 01-08-2015 11:36

UWAGA!


Tymczasowo zostaje zawieszona sprzedaż kont z grupami. Przyjęte i zapłacone zamówienia zostaną zrealizowane z lekkim poślizgiem ~1/2 dni. Za sytuację serdecznie przepraszam i licze na zrozumienie...

(Facebook nie ma litości i zablokował główne konto matkę)



RE: ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta Facebook, YouTube - OD 1 ZŁ! - chomik3 - 01-08-2015 11:48

Że tak zapytam - do ilu grup da rade dodać posta zanim FB zablokuje? Kilkudniowe konta jak ostatnio sprawdzałem banowane były po kilkunastu postach.


RE: ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta Facebook, YouTube - OD 1 ZŁ! - mario22455 - 02-08-2015 08:55

PROMOCJA


Tylko dzisiaj wszystkie zamówienia 10% taniej! Niezależnie od ilości!



RE: ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta Facebook, YouTube - WEEKENDOWA PROMOCJA! - creativeD - 02-08-2015 09:03

Zakupie konta z grupami, nie mogę wysłać ci pw tutaj nie wiem czemu wiec podaj gg.


RE: ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta Facebook, YouTube - WEEKENDOWA PROMOCJA! - Ermani - 02-08-2015 10:30

Można kupić u Ciebie nadal konta z grupami ?


RE: ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta Facebook, YouTube - WEEKENDOWA PROMOCJA! - Lampardzino - 02-08-2015 10:40

siemka jest problem wiesz jaki blokada , mowiles ze w razie takiego wypadku zrobisz nowe czy cos , mam Ci podeslac loginy do nich czy cos ;/?

więcej napisałbym na PW ale coś padło odpisz mi tutaj albo na PW ale cos nie wysyla bardzo zalezy mi na czasie


RE: ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta Facebook, YouTube - WEEKENDOWA PROMOCJA! - mario22455 - 02-08-2015 11:17

(02-08-2015 09:03)creativeD napisał(a):  Zakupie konta z grupami, nie mogę wysłać ci pw tutaj nie wiem czemu wiec podaj gg.

Napiszę na PW jak już będzie działać Wink

(02-08-2015 10:30)Ermani napisał(a):  Można kupić u Ciebie nadal konta z grupami ?

Tak, napisz PW z ilością jak już będzie się dało pisać Wink

(02-08-2015 10:40)Lampardzino napisał(a):  siemka jest problem wiesz jaki blokada , mowiles ze w razie takiego wypadku zrobisz nowe czy cos , mam Ci podeslac loginy do nich czy cos ;/?

więcej napisałbym na PW ale coś padło odpisz mi tutaj albo na PW ale cos nie wysyla bardzo zalezy mi na czasie


Jeśli jest ponowna weryfikacja telefoniczna to napisz na PW emaile do kont to je reaktywuję Wink



Sprzedaż kont z grupami wznowiona Heart !



RE: ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta Facebook, YouTube - WEEKENDOWA PROMOCJA! - Wisdow - 02-08-2015 19:07

Polecam konta! Bardzo dobre, potrafią zarobić na siebie Big Grin
Moje zarobiło na siebie już kilka minut po tym jak zacząłem z niego korzystać!
Wszystko szybko i sprawnie Smile


RE: ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta Facebook, YouTube - WEEKENDOWA PROMOCJA! - kacperek1212 - 03-08-2015 00:02

Odpisz na pw Smile


RE: ZWERYFIKOWANE - Gotowe do spamu konta Facebook, YouTube - WEEKENDOWA PROMOCJA! - elock - 03-08-2015 02:54

A ja czekam na kontakt ...

Wysłane z mojego Lenovo A3500-FL przy użyciu Tapatalka