Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Viralka a stopka ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Viralka a stopka ? (/Temat-Viralka-a-stopka-112656)



Viralka a stopka ? - kukiz87 - 19-04-2015 17:07

Witam mam pytanie , mysle o viralce na fb i moje pytanie brzmi czy jezeli np mam strone wiadomośći i tam daje video stream , lub doładowanie to czy na dole musi byc regulamin ?


RE: Viralka a stopka ? - DzejkobPL - 19-04-2015 17:12

Tak, musi być.


RE: Viralka a stopka ? - broofie - 19-04-2015 17:18

Zalezy czy dajesz sam player czy odnosnik do landing page'u np leadmore z video. W pierwszym przypadku zalecam kontakt z kims z serwisu w ktorym jestes reklamodawca i omowienie jak to ma wygladac, w drugim nic nie musisz dodawac.


RE: Viralka a stopka ? - kukiz87 - 19-04-2015 17:19

no własnie sam payer lub okienko z doładowaniem to raczej musi byc


RE: Viralka a stopka ? - selfie - 19-04-2015 17:20

Tak musi chyba że wrzucasz w iframe np.Fs czy Hc one autonatycznie "ukrywają" stopkę przed użytkownikami z adblockiem czy w inny sposób jednak świadomie robić tego nie możesz.


RE: Viralka a stopka ? - kukiz87 - 19-04-2015 17:23

Ej a jak ma sie to z regulaminem jak widziałem gdzie niegdzie ze tło strony jest białe i stopka jest biała ? niby jest ale nie widać , jak ma sie to do regulaminu


RE: Viralka a stopka ? - broofie - 19-04-2015 17:41

Mowie ci, napisz do uslugodawcy, on ci wszystko wytlumaczy. My ci nie mamy jak pomoc, gdyz po 1. nie wiemy jak wyglada strona 2. nie wiemy jak promujesz 3. nie wiemy co umiesciles na stronie. W kazdym serwisie dostaniesz inna odpowiedz dlatego warto osobiscie sie z nimi skontaktowac, gdyz tak jak wspomnialem my nic nie mozemy doradzic.


RE: Viralka a stopka ? - kukiz87 - 19-04-2015 21:11

Jeszcze pytanie mozna miec 2 viralki na serwerze i z dwóch walic ? bo kurde mam jedna działa pieknie 3000 wejsc i druga uruchomiłem 2 godz temu , i udostepnia posty niby tzn miedzy fake kontami widze ale nie widze zeby jakis ruch był 0 dosłownie , a spam ostry idzie , jeszcze kumpel ktorego mam znajomych kliknał mi teraz i nie udostepniło sie , a jest identyko skonfigurowana jak ta 1 , domena osobna oczywiscie