Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na "pewniakach" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Zarabianie na "pewniakach" (/Temat-Zarabianie-na-pewniakach-112653)

Strony: 1 2


Zarabianie na "pewniakach" - szakipus - 19-04-2015 16:28

Hejo! Nowy w temacie.

Co sądzicie o zarabianiu na tzw. "pewniakach"? Smile

Na jednego zawodnika jest typ 1,25 a na drugiego 3,0.

Postawię 100 zł na tego 1,25 i mam sporą szansę na wygranie 25 zł. Smile

Wiem, ze sport to sport i zdarzają się tutaj cuda (jak Polska - Niemcy 2:0), ale przy tych pewniakach... chyba można sobie zarobić na kieszonkowe.

Działa to w praktyce, czy nie? Smile


RE: Zarabianie na "pewniakach" - Kurus92 - 19-04-2015 17:05

Powiem tak.... naucz się z doświadczenia,bo co z tego,że ja Ci powiem nie,jak możesz mieć serię nawet 50 trafionych kuponów jak i serię 50 nietrafionych... Wink


RE: Zarabianie na "pewniakach" - tidid - 20-04-2015 00:01

1.05 nie jest pewniakiem. Uwierz Smile


RE: Zarabianie na "pewniakach" - B_Y_K_U - 20-04-2015 03:36

Tak jak koledzy wyżej, pewniaków w sporcie nie ma... Sami poprzez własne doświadczenie i odpowiednią analizę danego spotkania możemy coś obstawić.
Pewnie, że prędzej wejdzie coś z kursem 1.20 niż 12.0 ale niespodzianki lubią się zdarzaćTongue


RE: Zarabianie na "pewniakach" - KMK - 20-04-2015 11:02

Tzw. pewniaki częściej wchodzą niż nie wchodzą, ale jedna przegrana zniweluje kilka wygranych, bo na tak niskich kursach niewiele jest zysku. Dajmy na to 3 mecze wejdą postawione za 100 zł po kursach 1,25 i masz czystego 75 zł zysku, ale wystarczy, że 4 mecz za 100 zł nie wejdzie i już jesteś do tyłu 25 zł.


RE: Zarabianie na "pewniakach" - full2000 - 20-04-2015 11:37

Nie ma czegoś takiego jak "pewniaki".
Poczytaj tutaj http://www.surebety.pl/artykul/pewniaki


RE: Zarabianie na "pewniakach" - mamrocik - 20-04-2015 13:14

Pewny to możesz być tylko śmierci Xpokerface . Zawsze coś może wypaść i wtedy w plecy i nici z kieszkonkowego Sad


RE: Zarabianie na "pewniakach" - tremen - 20-04-2015 15:35

Ja raz postawiłem że nie będzie remisu po pierwszej połowie w meczu piłki ręcznej po kursie 1.01 czasami łatwiej trafić kurs 3.00


RE: Zarabianie na "pewniakach" - fifal23 - 19-05-2015 10:54

Ile to razy pewniak zepsuł mi kupon za kilka stów... Jedna wielka niewiadoma... Wejdzie albo nie :C


RE: Zarabianie na "pewniakach" - chuck76 - 19-05-2015 18:46

Kiedyś próbowałem "pewniaków, chociaż w większości przypadków nawet drużyny nie znałem i szło całkiem całkiem. No ale wiadomo - kasy przybywało więc i więcej się stawiało, aż w końcu saldo spadło do 0 i przestałem grać (tragedii nie ma bo potraktowałem to bardziej jako zabawę niż realną opcję zarobku - wpłaciłem 10 zł - dobiłem do jakichś 150 zł i spadłem do 0 bo pare kuponów nie weszło). Hazard jakoś do mnie nie przemawia i inne gry w których nie masz bezpośredniego wpływu na wygraną/przegraną Wink