Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tysiące kont fb a fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Tysiące kont fb a fanpage (/Temat-Tysiace-kont-fb-a-fanpage-112628)



Tysiące kont fb a fanpage - tidid - 19-04-2015 08:14

Mam dostęp do tysięcy kont stazowych na fb z tym że są one kradzione. Wpadłem na pomysł, aby z każdego kontra zrobić fp a później je scalic. Przyjmując 300 znajomych na konto i 1000 kont oraz po odjeciu powtarzających się powstalby fanpage 100k+. Co o tym myślicie? Nie zablokują mi fp glownego gdy scale 1000 małych fanpage?


RE: Tysiące kont fb a fanpage - kciuk - 06-05-2015 12:21

Bawić się w kradzione konta... Życzę powodzenia i aby Cie nie odwiedzili panowie o smutnych minach.


RE: Tysiące kont fb a fanpage - mamrocik - 06-05-2015 12:31

(06-05-2015 12:21)kciuk napisał(a):  Bawić się w kradzione konta... Życzę powodzenia i aby Cie nie odwiedzili panowie o smutnych minach.

On nie napisał, że kradnie tylko ma dostęp , a to dwie różne sprawy , ale fakt jeśli nie są to twoje konta nie powinieneś ingerować w dane ludzi.


RE: Tysiące kont fb a fanpage - joefdgod - 06-05-2015 23:32

Gdy hurtowo zaczniesz wchodzić na cudze profile będą one blokowane :/ domyślam się skąd masz dostęp Smile sam kiedyś chciałem botem po tablicach znajomych spamić Smile ale znudziło mi się po licznych weryfikacjach


Nie baw się w pozyskiwanie fanów w taki sposób, szkoda czasu


RE: Tysiące kont fb a fanpage - Branzolek - 06-05-2015 23:36

Można scalać fanpage? Big Grin


RE: Tysiące kont fb a fanpage - joefdgod - 06-05-2015 23:39

Można przelewać fanów na podobne fanpage