Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
xczarny oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: xczarny oszust (/Temat-xczarny-oszust-112621)



xczarny oszust - TeYroXOfficial - 18-04-2015 22:14

@[xczarny] jest oszustem, miał mi sprzedać konto do cs:go za 30zł. Umówiliśmy się że 15 jako zaliczka, dostanę konto i dosyłam resztę. Oczywiście wysłałem pieniążki i kontakt się urwał.
Screeny:

[Obrazek: screen.jpg]
Te 15zł mnie nie rusza bo to śmieszna kwota, no ale oszukać dla tylu? Takie śmieszne że aż żałosne bekapokerface


RE: xczarny oszust - rekki - 19-04-2015 11:50

@[xczarny] ?

Skutki robienia "interesów" ze świeżakami...


RE: xczarny oszust - FreeZzz - 19-04-2015 11:56

Myślę że tylko go tu zobaczyliśmy Wink Nie warto było dołożyć te 10zł i kupić na steamie? Mogłeś do mnie napisać, tez mógłbym Ci sprzedać cs'a bo mało gram Wink


RE: xczarny oszust - TeYroXOfficial - 19-04-2015 12:21

Raz sie żyje, nie jest mi żal tych 15zł bo równie dobrze mógłbym to wydać na jakieś gówno. Płakać przecież nie będe Big Grin A co do cs'a to będe brał na steamie albo hundle bundle bo ciekawe promocje czasami mają Smile


RE: xczarny oszust - misiaczek25 - 30-07-2015 09:10

Również mnie oszukał, wpłaciłem zaliczkę w kwocie 25zł i kontakt się urwał...