Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zweryfikowane konta YouTube ~0.70zł OKAZJA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zweryfikowane konta YouTube ~0.70zł OKAZJA (/Temat-Zweryfikowane-konta-YouTube-0-70zl-OKAZJA-112616)



Zweryfikowane konta YouTube ~0.70zł OKAZJA - mario22455 - 18-04-2015 20:58

1.Nazwa przedmiotu : Zweryfikowane konta YouTube

2.Opis przedmiotu : Witam, do sprzedania mam konta YouTube zweryfikowane telefonicznie z polskich numerów. Konta mają nazwy typu "Imię Nazwisko" (amerykańskie) pochodzące z fakenamegenerator.com. Maile tych kont tą nazwane podobnie czyli "imię[email protected]" gdzie XXX to losowe cyfry. Wszystkie konta tworzę ręcznie. Każde konto jest tworzone z innego IP oraz są usuwane na bieżąco ciasteczka oraz pamięć przeglądarki. Konta są gotowe do uploadu filmów od razu po zalogowaniu. W razie potrzeby oferuję powtórną weryfikację konta w ciągu 2 tygodni od daty zakupu. Kupując u mnie otrzymujesz gwarancję że konto jest poprawnie zweryfikowane oraz wyglądające na takie które zostało założone w USA co bardzo pomaga w
pozycjonowaniu filmów. Po otrzymaniu pieniędzy wysyłam w ciągu 24h e-mail z danymi do zakupionych kont.

Typy kont:

Zweryfikowane pojedynczo (jeden kanał)
Cena: 1 zł (w przypadku większej ilości możliwość negocjacji)
Konto jest w 100% bezpieczne i zweryfikowane, posiada jeden kanał.

*********************************************************************

Zweryfikowane podwójnie (dwa kanały)
Cena: 1.80 zł (w przypadku większej ilości możliwość negocjacji)
Konto jest w 100% bezpieczne i zweryfikowane, posiada dwa kanały.

*********************************************************************

Kontakt : Wiadomość prywatna na zarabiam.com

Sposób zapłaty za przedmiot : Zapłata na konto PayPal lub w razie potrzeby zwiększenia wiarygodności mogę założyć aukcję na allegro.pl gdzie płacimy przelewem.


RE: Zweryfikowane konta YouTube ~0.70zł OKAZJA - mario22455 - 20-04-2015 15:32

Dodano nowe typy kont!


Zweryfikowane konta YouTube ~0.70zł OKAZJA - Coristo - 20-04-2015 23:04

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.