Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dodanie do grup FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Dodanie do grup FB (/Temat-Dodanie-do-grup-FB-112580)

Strony: 1 2


Dodanie do grup FB - never1908 - 18-04-2015 11:53

1.Nazwa przedmiotu :Dodanie do grup facebook
2.Opis przedmiotu :
Dodam cię do 50-600 grup na facebooku.
Grupy w 90% są polskie i jest w nich +1k osób
3.Zdjęcia :
4.Kontakt :PW
5.Cena :
Przy mniejszej ilości grup jest to 5gr/grupa
W przypadku kupienia grup na więcej niż jedno konto jest rabat 20% (rabat dopiero od 150grup)
50 grup - 2.5zł
100 grup - 5zł
150 grup - 7.5zł
200 grup - 10zł
300 grup - 15zł
400 grup - 18zł
500 grup - 22zł
600 grup - 25zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot :PayPal


RE: Dodanie do grup FB - Kickster - 18-04-2015 14:27

co to za wysyp tych tematów xD ludzie, opamiętajcie się


RE: Dodanie do grup FB - never1908 - 18-04-2015 16:54

(18-04-2015 14:27)Kickster napisał(a):  co to za wysyp tych tematów xD ludzie, opamiętajcie się

Co rozumiesz przez wysyp? Inni też może mają dostęp do wielu dobrych grup i chcą dorobić Smile


RE: Dodanie do grup FB - tidid - 19-04-2015 08:59

Raczej kupili grupy przykładowo u Kickstera i teraz próbują na tym zarobić. Precz z oszustami ;s


RE: Dodanie do grup FB - Pysik-89 - 19-04-2015 09:03

tidid: Obawiasz się konkurencji? Nie tylko Ty posiadasz własną bazę grup. I każdy ma prawo wystawić na tym forum ofertę a czy oszustwo to już zweryfikują osoby kupujące a nie TY.
Jak i w moim temacie tak i w innych próbujesz oczerniać konkurencje. Nie ładnie


RE: Dodanie do grup FB - tidid - 19-04-2015 09:06

Nie próbuje nikogo oczerniac. Kupiłeś u mnie grupy i jest dowód na to. Podejrzewam, że u innych również kupiłeś większość Smile

Zresztą to nie temat na takie dyskusje

Owszem, próbuję się pozbyć konkurencji Smile żeby przetrwać trzeba być drapieżnikiem ;s


RE: Dodanie do grup FB - Pysik-89 - 19-04-2015 09:12

Tak kupiłem u Ciebie grupy. Ale napisz też konkretnie ile tych grup było i ile razy. Bo z tego co pamiętam to raz a grup było bodajże 50?
I tak kupowałem też grupy u innych szczególnie w momencie gdy nie miałem bota i nie chciało mi się tworzyć fake FB ręcznie.
Jeśli chodzi Ci o sam fakt skąd mam grupy to już Ci piszę większość zbierana osobiście - jednak że grupy które się nie powtarzały a były w paczkach zakupionych np od Ciebie również zostały dodane. Bo chyba nie myślisz że twoja baza grup jest unikalna? I nikt inny takich grup nie posiada?


RE: Dodanie do grup FB - tidid - 19-04-2015 09:21

Tak jak wspomniałem nie jest to temat do tego typu dyskusji...
Moja baza grup nie jest unikalna, pewnie 50% moich grup posiadają inni użytkownicy, gdyż skupialem się na dużych grupach

Chodzi mi o fakt, że kupić i sprzedać każdy umie. Zebrać jest trudniej Smile

Bez odbioru


RE: Dodanie do grup FB - Pysik-89 - 19-04-2015 09:34

Dlatego bronię się na ogólnym forum nie na PW.
Ponieważ takimi zarzutami psujesz innym interes o o fakcie załatwienia sprawy na PW nikt inny wiedzieć nie będzie.
Skoro sam napisałeś, że nie posiadasz bazy unikalnej więc nie rozumiem po co ten zbędny komentarz. Jak i w tym temacie tak i u mnie na PW.
Gdybyś miał wyczyszczoną skrzynkę na PW to sprawę może bym z Tobą wyjaśnił tam, ale skoro określasz ludzi oszustami nie mając pojęcia skąd posiadają bazę itp To niestety musiałem zareagować. Jak pisałem wcześniej większość grup była zbierana przeze mnie, lecz nie wszystkie.
Co nie wpływa na jakość przeprowadzanych usług oraz oszustwie z mojej strony. Tyle na temat. Jeśli masz dalej coś do mnie to zapraszam na PW.
never1908 - sorry za dyskusję w twoim temacie.


RE: Dodanie do grup FB - prelude - 19-04-2015 09:37

polewam..wczoraj zwróciłem uwage na ofertę Pysik-89, że zaniżył ceny... nie widziałem tego ogłoszenia hehehe i jest już taniej, a teraz jeszcze kolejne http://zarabiam.com/Temat-Dodam-do-grup-facebook-112594 i jest jeszcze taniej:X mówię Wam, "biznesmeni", którzy siedzą teraz i szykują w pocie czoła swoją unikalną ofertę... zróbcie odrazu 1zł za 100 grup i rynek jest Wasz! Big Grin