Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AZ.pl odnowienie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: AZ.pl odnowienie (/Temat-AZ-pl-odnowienie-112573)



AZ.pl odnowienie - Guacamoled - 18-04-2015 10:34

Cześć, rok temu kupiłem domenę z ukryciem danych.com na az.pl. Dziś przyszła mi faktura na ~85 złotych. Muszę przedłużać na AZ czy lepiej gdzie indziej?


RE: AZ.pl odnowienie - DzejkobPL - 18-04-2015 10:34

Faktura czy proforma? proformy nie musisz opłacać. Ewentualnie przenieść do kogoś innego.


RE: AZ.pl odnowienie - Guacamoled - 19-04-2015 12:01

Proforma, już raz coś takiego dostałem, podziękowałem im i domena jest na sprzedaż. Tym razem chcę zachować swój adres lecz nie wiem gdzie się opłaca bardziej, na az.pl za około 85 zł czy gdzieś indziej.


RE: AZ.pl odnowienie - linoskoczek - 19-04-2015 17:57

(19-04-2015 12:01)Guacamoled napisał(a):  Proforma, już raz coś takiego dostałem, podziękowałem im i domena jest na sprzedaż. Tym razem chcę zachować swój adres lecz nie wiem gdzie się opłaca bardziej, na az.pl za około 85 zł czy gdzieś indziej.

Praktycznie wszędzie będzie taniej. Jak będziesz miał kod Auth-Info możesz napisać PW i załatwię Ci za 35zł/rok.


RE: AZ.pl odnowienie - bucher32 - 29-04-2015 18:45

Nie wiem gdzie kolega wyżej znalazł taką ofertę 35zł, ale na OVH masz przedłużenie domeny za ok.50zł i wydaje mi się że to jest jedna z lepszych opcji.


RE: AZ.pl odnowienie - LukeSEM - 03-05-2015 10:49

(29-04-2015 18:45)bucher32 napisał(a):  Nie wiem gdzie kolega wyżej znalazł taką ofertę 35zł, ale na OVH masz przedłużenie domeny za ok.50zł i wydaje mi się że to jest jedna z lepszych opcji.

U zagranicznych rejestratorów bez problemu można odnowić domenę com/net/org/biz poniżej 50zł.

Dzisiaj odnawiałem 4 domeny .com w namecheap.com, tak więc mogę podać aktualne ceny:

$10.87 ~40zł dla domeny bez whoisguard
$11.86 ~43zł dla domeny z whoisguard (z kodem WGSPECIAL)

Warto też sprawdzić ofertę name.com oraz godaddy.com, a także poszukać aktualnych kuponów.


RE: AZ.pl odnowienie - linoskoczek - 03-05-2015 22:34

@[bucher32], programy partnerskie służą ludziom. Jakbyś był zainteresowany to zapraszam, przecież tej ceny nie zmyśliłem Sex