Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Polecanie produktów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Polecanie produktów (/Temat-Polecanie-produktow-112570)



Polecanie produktów - kolin - 18-04-2015 10:12

Kiedyś znalazłem stronkę gdy osoba polecona przeze mnie podkoszulek dostaję ileś tam złotych.
Nie interesuje mnie np. leadmore (TEST IQ podaj swój nr) tylko o konkretne polecanie produktów i prowizja z tego.

Proszę o nie banowanie pytania
W tych sprawach jestem ciemny Smile

Pozdrawiam


RE: Polecanie produktów - matig20 - 18-04-2015 11:30

zapewne chodzi ci o coś takiego jak cupsell.pl jesli poogłem zostaw reputa Smile


RE: Polecanie produktów - Admin - 19-04-2015 08:35

Na netsales czy novem znajdziesz całą gamę produktów do polecenia gdzie masz stały CPS lub % od sprzedaży.


RE: Polecanie produktów - Tomono - 19-04-2015 10:19

Na G2A dostajesz prowizje od sprzedaży gier, dodatkowo w każdy weekend są promocje i gry schodzą nawet do -80%, więc idzie nawet fajnie zarobić Smile


RE: Polecanie produktów - ciras - 17-05-2016 17:17

Cześć zapraszam do kontaktu oferuje 5-10% od sprzedazy + prowizje.

[email protected]


RE: Polecanie produktów - Wojtek574 - 18-05-2016 13:56

Ja dla ciebie mam propozycję promowanie produktów na usa. Jeżeli chcesz to pozniej podeślę ci link do poradnika (poul spades nie jestem pewien ale tak chyba autor się nazywa) w poradniku jest wszystko ladnie powiedziane ze nowicjuszy by zrozumiał. Tylko musisz miec jakies 30 dolarów na start aby móc działać ja niestety nie mam tych 30 i nie wiem czy faktycznie ten sposób działa nawet jezeli uda ci sie sprzedać jeden produkt to powinieneś być na plusie. Poradniki ma jakieś nie pamiętam dokładnie ale chyba 3 godziny podzielone na 4 części. Można także bez wkladu coś zdziałać ale jest o wiele trudniej.Nawet jeżeli nie skorzystasz z poradnika warto go obejrzeć można sporo sie dowiedzieć. Napisz do mnie pw o przypomnienie abym podesłał link Wink


RE: Polecanie produktów - rachman - 18-05-2016 22:42

wpisz w google: program partnerski i nazwa co chciałbyś polecać Ci wyskoczy dużo firm płacących za polecanie