Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
całkowicie darmowe konto szukam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: całkowicie darmowe konto szukam (/Temat-calkowicie-darmowe-konto-szukam-112569)

Strony: 1 2 3


RE: całkowicie darmowe konto szukam - mixsub.pl - 23-04-2015 02:28

ZWYKŁE ekonto w mbanku bez karty (i tak trzeba zamówić ale potem możesz połączyć się z ekspertem online i anulować) i jest całkowicie darmowe, nie są wymagane wpływy. Ale to dotyczy zwykłego konta bo reklamowane ekonto mobilne+ ma tam jakieś opłaty Wink Zawsze można migrować pomiędzy typami kont.


RE: całkowicie darmowe konto szukam - asiorek - 23-04-2015 06:16

Ja najpierw miałem izi konto a teraz mam ekonto wraz z kartą, nic nie płacę wszystko śmiga jak należy Wink


RE: całkowicie darmowe konto szukam - mixsub.pl - 23-04-2015 14:05

No jeżeli kartą płacisz minimum 300zł miesięcznie to jest darmowa Wink


RE: całkowicie darmowe konto szukam - twardy - 23-04-2015 14:09

W bzwbk tez masz wszystko za darmo, jak wezmiesz Vise Sol i zrobisz 5 transkacji w miesiacu nia.
Tmobile tez darmowy jak nie wezmiesz karty.


RE: całkowicie darmowe konto szukam - benga0 - 23-04-2015 14:31

Ja uciekam właśnie z Bzwbk Wink Na kartę mi narzucili jeszcze 7 zł, a do tego nie wszystkie bankomaty za darmo.


RE: całkowicie darmowe konto szukam - nafri - 23-04-2015 17:15

mBank też się zmienia...

Zmiany w taryfie prowizji i opłat mBanku.

Informujemy, że 17 kwietnia 2015 r. zmianie ulega Taryfa prowizji i opłat bankowych dla osób oraz Taryfa prowizji i opłat bankowych dla firm. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym materiałem, w którym opisujemy najważniejsze modyfikacje.

Osoby fizyczne

Modyfikacje dotyczą:

- Wycofania przypisów dotyczących Ubezpieczenia sprzętu RTV/AGD, a także Ubezpieczenia sprzętu elektronicznego. Przypominamy, że ochrona ubezpieczeniowa dla klientów posiadających ww ubezpieczenia wygasła z dniem 31.03.2015 r.
- Usunięcia przypisu dotyczącego dostępności Ubezpieczenia mWaleczni. Produkt jest już dostępny w ofercie mBanku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ubezpieczenia.

Szczegółowy wykaz zmian
Taryfa prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.

Taryfa prowizji i opłat bankowych obowiązuje od 17.04.2015 r.


RE: całkowicie darmowe konto szukam - nitram - 23-04-2015 20:46

dokładnie albo zupełnie darmowe na chwile obecną i w najbliższym bliżej nie określonym czasie to smart bank, albo łapać promocje np 55 zł za założenie i spełnienie dwóch prostych warunków w Millennium banku -> klik


RE: całkowicie darmowe konto szukam - zgrexs - 18-05-2015 20:53

Inteligo darmowe konto. Płacisz tylko za kartę.