Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
całkowicie darmowe konto szukam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: całkowicie darmowe konto szukam (/Temat-calkowicie-darmowe-konto-szukam-112569)

Strony: 1 2 3


RE: całkowicie darmowe konto szukam - mateusz2045 - 18-04-2015 11:09

,, Oprocentowanie 3% dotyczy kwot do 5 000 zł i obowiązuje w miesiącu nastepującym po miesiącu,"

Czyli bd musiał płacić jeżeli bd wpłacał na konto


RE: całkowicie darmowe konto szukam - erner - 18-04-2015 11:33

Polecam konto w mBanku. Wszystko proste i fajne. Miła obsługa a jeżeli już byś się skusił to możesz założyć z mojego polecenia to dostane 50zł i dzielimy się na pół. Konto jest darmowe nie płacisz za utrzymanie ani za kartę. Jak coś PW ale mimo wszystko polecam. Dodatkowo są bankomaty bez prowizji no ale nie wszystkie.


RE: całkowicie darmowe konto szukam - mateusz2045 - 18-04-2015 11:49

W mbanku przecież nie jest darmowe...


RE: całkowicie darmowe konto szukam - nafri - 18-04-2015 12:00

Jest jeszcze Konto 360 Banku Millennium, które daje Klientowi możliwość zaoszczędzenia na wielu opłatach – bezpłatne jest: prowadzenie konta i karty (przy zasileniu konta kwotą 1000 zł i 1 płatności kartą do konta w miesiącu), przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów Polsce i za granicą, a dodatkowo pomoc medyczna i techniczna.

Szczegóły dotyczące Konta Oszczędnościowego znajdziesz tutaj.


RE: całkowicie darmowe konto szukam - mateusz2045 - 18-04-2015 12:03

Szukam konta, gdzie jest DARMOWE bez żadnych haczykow typu przy wpłacie 300zł jest darmowe.


RE: całkowicie darmowe konto szukam - mateusz2045 - 20-04-2015 14:33

Czy wszędzie gdzie chcę się zarejestrowac tzn konto q banku np tak jest w smart banku, musi do mnie kurier z papierami przyjechać...? -.-


RE: całkowicie darmowe konto szukam - tremen - 20-04-2015 14:46

Polecam T-mobile jest bez kuriera, zero opłat mam już z 2 lata konto


RE: całkowicie darmowe konto szukam - aero2 - 20-04-2015 15:00

@[mateusz2045]
Co ty klepiesz, mam w mBanku już kilka lat konto bez karty i nic nie płacę.


RE: całkowicie darmowe konto szukam - mateusz2045 - 20-04-2015 15:32

Tremen
A weryfikacja płatnicza na czym polega, piszę o tym przy rejestracji. Będzie jakaś weryfikacja telefoniczna? Za 2 dni mój nr traci ważność i nwm czy opłaca się rejestrować


RE: całkowicie darmowe konto szukam - n1dor - 21-04-2015 11:29

Bank Millenium

Typ konta : konto 360 student

Wymagania wiekowe : Konto 360° Student to oferta dla osób w wieku od 18 do 26 lat

Rachunek bankowy jest darmowy, dodatkowo dostajesz konto oszczędnościowe (w moim przypadku bardzo potrzebne aby ograniczyć głupie wydatki Huh )

Prowadzenie konta jest w pełni darmowe. Posiadanie karty jest płatne tylko wtedy gdy NIE ZROBIMY ŻADNEJ TRANSAKCJI W MIESIĄCU. Nie ma limitu na kwotę transakcji, może być nawet 30groszy za zapałki. Jeśli nie chcesz posiadać karty konto jest w 100% darmowe. Dodatkowo po założeniu konto poproś o zdjęcie ubezpieczenia karty oraz konta, ponieważ jest to koszt 3zł/mieś. Posiadam to konto od dłuższego czasu, żadnych problemów. Szybkie wsparcie telefoniczne. Aplikacja mobilna. Ponad to DARMOWE WYPLATY ZE WSZYSTKICH BANKOMATÓW ORAZ DARMOWE PRZELEWY. Brak minimalnego obrotu miesięcznego na koncie.

Jeśli masz jakieś pytania pisz na priv.

edit. Masz tutaj dokładny opis konta.

OPIS KONTA BANK MILLENIUM