Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z zakładaniem nowych kont FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Problem z zakładaniem nowych kont FB (/Temat-Problem-z-zakladaniem-nowych-kont-FB-112544)

Strony: 1 2


Problem z zakładaniem nowych kont FB - SzalonyGuziec - 17-04-2015 17:35

Witam,
mam ostatnio problemy z rejestracją fake kont na FB :/ kiedy zakładam konto to od razu przy pierwszym logowaniu wymagana jest weryfikacja z numerem telefonu. Ktoś ma pomysł jak sobie z tym poradzić?


RE: Problem z zakładaniem nowych kont FB - DzejkobPL - 17-04-2015 17:35

Zmień IP, wyczyść ciastka, zmień user agent Smile


RE: Problem z zakładaniem nowych kont FB - SzalonyGuziec - 17-04-2015 17:47

Wyczyściłem wszystko ccleaner'em i dalej to samo :/ i używam dodatku HOLA do proxy


Problem z zakładaniem nowych kont FB - Admin - 17-04-2015 18:40

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Problem z zakładaniem nowych kont FB - SzalonyGuziec - 17-04-2015 21:34

i zapomniałem wspomnieć, że próbowałem też połączyć i rozłączyć internet co skutkuje zmianą IP. Dalej to samo Sad


RE: Problem z zakładaniem nowych kont FB - vercom - 18-04-2015 12:20

Tez mam ten problem , co załże konto to od razu weryfikacja, nic nie pomaga ;(


RE: Problem z zakładaniem nowych kont FB - MilanFan - 18-04-2015 12:23

Zawsze możecie np. u mnie kupić weryfikacje. Idea


RE: Problem z zakładaniem nowych kont FB - vercom - 18-04-2015 12:35

Wiesz weryfikacja to pikuś , leży mi sto starterów, na stole ale nie chce mi sie tego robić, a to dla tego , że zweryfikuje sobie i za parę godzin potrzebuje ponownie weyfikacje do tego konta i tak co pare godzin Sad


RE: Problem z zakładaniem nowych kont FB - buciu52 - 18-04-2015 12:40

(18-04-2015 12:35)vercom napisał(a):  Wiesz weryfikacja to pikuś , leży mi sto starterów, na stole ale nie chce mi sie tego robić, a to dla tego , że zweryfikuje sobie i za parę godzin potrzebuje ponownie weyfikacje do tego konta i tak co pare godzin Sad

Może poczekaj trochę po weryfikacji i działaj coś np. po paru dniach. Nie dodawaj sam znajomych na początku, promuj swoje konto na innych kontach (jak masz). Ja mam główne konto żeńskie około 4k znajomych i tam promuję resztę kont "moja koleżanka, nudzi się - zapraszajcie". Kilka zaproszeń przyjdzie, potem lecą kolejne i nigdy nie miałem problemów z weryfikacją.


RE: Problem z zakładaniem nowych kont FB - SzalonyGuziec - 18-04-2015 20:46

Czyli nie ma na to rady? Próbowałeś na innym PC? (nie mam pojęcia jak to ma pomóc ale już wszystkiego innego próbowałem)