Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dodam Twoje konto na facebooku do grup! Najtaniej! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Dodam Twoje konto na facebooku do grup! Najtaniej! (/Temat-Dodam-Twoje-konto-na-facebooku-do-grup-Najtaniej-112495)



Dodam Twoje konto na facebooku do grup! Najtaniej! - szeldo123 - 16-04-2015 17:19

Witam

Dziś mam przyjemność zaoferować Wam dodanie konta facebook do ponad 200 grup.
Krótko o grupach - bardzo aktywne, prawie we wszystkich grupach można od razu zabrać się za spamowanie! Nie trzeba czekać na akceptacje admina! Do grup sam dochodziłem, ręcznie na swoim koncie, zajęło mi to około 2 miesięcy znalezienie tylu dobrych grup.

Wystarczy podać link do swojego konta facebook, zaakceptować zaproszenie do znajomych i poczekać aż dodam grupy do konta Smile.

Kontakt preferowany PW

Cennik

6zł za 100 grup
11zł za 200 grup

Jeżeli masz pomysł to właśnie te grupy będą najlepszym pomysłem na jego zrealizowanie. Idealne pod suby lub skracanie.


RE: Dodam Twoje konto na facebooku do grup! Najtaniej! - szeldo123 - 18-04-2015 20:37

pierwsi klienci zostali już dodani do grupSmile zapraszamSmile


Dodam Twoje konto na facebooku do grup! Najtaniej! - Coristo - 08-07-2015 09:29

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.