Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik lenia i pesymisty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik lenia i pesymisty (/Temat-Dziennik-lenia-i-pesymisty-112487)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Dziennik lenia i pesymisty - vogel222 - 07-08-2015 21:36

ta ilosc wejsc jest podejrzanie niska, pewnie uzywasz skracacza i jak ktos klika to facebook go ostrzega ze link niebezpieczny


RE: Dziennik lenia i pesymisty - whoami - 07-08-2015 21:40

Też mi się tak wydaje. Spróbuj maskować linki na własnej domenie.


RE: Dziennik lenia i pesymisty - zozols1 - 07-08-2015 21:56

Też ostatnio próbuję coś działać od 3 dni na fejsie. Też chciałbym, żeby było tak jak kiedyś Tongue No niestety te czasy nie powrócą i jakoś trzeba sobie radzić.
Stwórz/kup matkę ogarnij jak najłatwiej ominąć system weryfikacji, stwórz własny skracacz lub używaj aliasów.
Ja przez te 3 dni zarobiłem "aż" 31 zł przy nakładzie pracy pewnie już z 8/9 h, myślę nie ma sensu, ale jednak jak wbiję się w ten rytm to myślę, że będzie łatwiej dlatego nie możemy się załamywać i walczyć do samego końca Big Grin
Tak więc ucz się na błędach. Co do linków to tak jak koledzy wyżej pisali na bank masz coś nie tak z nimi i są uważane jako niebezpieczne.
W przyszłości trzeba będzie się wyprowadzać z fejsa bo już mi się wymiotować chcę jak na niego patrzę xD Na szczęście pomysły w głowie się rodzą jak zarobić na real contencie Tongue

Powodzenia !


RE: Dziennik lenia i pesymisty - milosz998 - 07-08-2015 22:03

Nie ostrzega, sprawdzałem na drugim koncie Smile

To są linki maskowane niby tam od hotcasha.

Nie no nie wiem.. Ni emam innych pomysłów poza FB. Wszystko wypalone.


Nowy dzień:

Jak nie urok to sraczka że tak powiem. Konto FB - ban. Nie ma już żadnego.
Chciałem założyć stronę z filmami oraz transmisjami LIVE i co? Milion razy instalowałem Wordpressa i wgrywałem style. Dziś nic nie dział. 2 h w dupę i nic.

Cel: -10/100 Big Grin


RE: Dziennik lenia i pesymisty - Pink134lol - 08-08-2015 22:14

@[milosz998] A ja uważam, że grasz specjalnie na litość, tylko po to, by ktoś dał ci - oczywiste, że z litości - jakąś niszę na której w końcu zarobisz. Kiedyś myślałem, że data rejestracji tu, posty itp przekładają się na zarobki, ale jak ty po takim czasie zabierasz się za ciut "saturated" metody i miejsca i narzekasz, że nic nie zarabiasz, to stwierdzam, że się myliłem. Też mam podobnie, często strach przed metodą, o której myślę "zarobię na niej krocie", ale pesymizm mnie ostudza z negatywnymi myślami, jednakże z tym się walczy.


RE: Dziennik lenia i pesymisty - shaGuar - 08-08-2015 22:18

Jak nie masz żadnego pomysłu, to może zainwestuj jeszcze w jakiś poradnik/nisze tu z forum.


RE: Dziennik lenia i pesymisty - milosz998 - 09-08-2015 09:07

@Pink134lol

musiałbym być upośledzony żeby myśleć że ktoś tutaj da niszę za darmo

Jedyne nisze jakie dają mentorzy subów to te które za darmo można znaleźć na tym forum,albo takie jak ten pseudo mentor (nie podam nicku), który wysyła poradnik

1. spamój na fb tekstami

"Patrzcie ! Super! Wygrałem doładowanie! Wy też weźcie"

2. spam na gadó- gadó

3. Załusz fanpejcz

itd itp

(błędy ortograficzne celowo)


Nikogo nie biorę na litość, może liczę na jakąś motywację z waszej strony, ale na pewno nie liczę na niszę, bo nikt nie jest głupi i takowej nie zdradzi (nawet w tych PRO ELO SUPER PORADNIKA KTORE ODROBIĄ SIE 10000000 KROTNIE JUŻ ZA 48 GODZIN). Kupowałem je nie raz, zarobiłem tyle co nic. Dlatego powiedziałem sobie że w życiu już nie wydam kasy na plik pdf z zerową wartością. Lepiej kupić dobrą książkę.


Dobra koniec pieprzenia.

Podsumowanie wczorajszego dnia:

Zarobione: 0

Łącznie we wszystkich serwisach miałem około 300 wejść, ale zero leadów niestety Sad Na leadmore ponad 150 i zero leadów, gdzie kiedyś przy tylu wejścia 60-80 zł dało się nawet zarobić (filmy).

Założyłem własną stronę z filmami, dla poprawy wiarygodności.

Zobaczymy co będzie dziś.


RE: Dziennik lenia i pesymisty - zjadamkredki - 09-08-2015 09:11

Co ty pier*olisz, że z poradników nic się nie zarobi... albo za mało się starasz, albo czytasz i nie chce Ci się robić beka Ja każdy poradnik jaki kupiłem bez problemu odrabiałem, a mam ich już sporo.


RE: Dziennik lenia i pesymisty - supercola - 09-08-2015 10:00

Ja wpadłem na pomysła i da się na fb zarobić :3


RE: Dziennik lenia i pesymisty - milosz998 - 09-08-2015 10:20

To super, ja nie wpadłem Smile

Myślę że mogę zrobić też podsumowanie dnia dzisiejszego:

Zarobek: 0

Caly dzien dupczenia się ze stroną na marne. Usuwam.

Podsumowanie dnia:

Pracowałem od 10 do teraz. 20 wejść w linki.

Tak nawiasem, to pierwszy weekend, w którym niczego nie zarobiłem. Dosłownie zero. Zazwyczaj nawet jak zupełnie nic nie robię to wpadał hajs ze starych linków. W ten weekend pracowałem najwięcej czasu w życiu i co? Efekt odwrotny... Szkoda słów.

Dziękuje dobranoc. MOTYWACJA xDDDDDDDDDDDDDDDDd