Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik lenia i pesymisty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik lenia i pesymisty (/Temat-Dziennik-lenia-i-pesymisty-112487)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Dziennik lenia i pesymisty - milosz998 - 16-04-2015 14:53

Siema.

Mam 21 lat i jak zapewne domyślacie się po nicku mam na imię Miłosz. W internecie zarabiam od bardzo dawna. Swoje największe zarobki osiągałem w serwisie, który zapewne wielu z użytkowników tego forum jeszcze pamięta czyli Lockerz.com. Niestety od upadku Lockerz, zarabiałem "grosze". Próbowałem w PPA, na początku traktowałem to jak Hobby, lubiłem tą pracę i przynosiło mi to zyski. Później niestety stało się to dla mnie źródłem dochodu, zacząłem to traktować jak pracę i motywacja spadła.

Teraz staram się zarobić gdzie popadnie. Głównie oczywiście Suby SMS. Udało mi się kilka razy osiągnąć dniówke nawet ponad 250 zł, ale to był zarobek jednorazowy. Nigdy nie wypłaciłem z SUBOW wiecej niż 600 zł, a chciałbym by w miesiącu było to 2-3 tysiące (przynajmniej na początek).

Wiem że te pieniądze da się zarobić, ze da się utrzymać z pieniędzy z internetu, niestety jednak mam kilka problemów. Mianowicie jestem mega pesymistą. Do wszystkiego nastawiam się pesymistycznie z myślą "a na pewno nie wyjdzie", "na pewno nie zarobie na tym". To prowadzi też do tego że kieruję się tylko sprawdzonymi metodami, nie kombinuję niczego na własną rękę (a o to w tym właśnie chodzi, by odkryć swoją własną metodę).

Kolejnym problemem jest lenistwo. Nawet jeśli czasem mam pewność że jeśli coś zrobię to na tym zarobie, to tak bardzo nie chce mi się tego robić (może to też troche strach przed tym ze nastawiam się na kasę a może mi nie wyjść, okazać się ze się przeliczyłem), to tego nie robię.


Dlaczego zakładam dziennik? Myślę że może mnie to zmotywować do pracy, a dzielenie się zarobkami z innymi, zapewne motywuje do tego by na następny dzień pochwaić się jeszcze większym zarobkiem. Jeśli mi się uda, to uda się każdemu. Mam nadzieję ze udowodnię że nawet z mega pesymistycznym nastawieniem można coś zarobić.



Za początkowy cel, stawiam sobie 500 zł do końca Kwietnia. Być może się zawiodę, być może się miło zaskoczę.


Zapraszam do czytania. Nie powinno być nudno Wink


A no i jeszcze gdzie zarabiam.

Jak pisałem, suby sms, ale nie tylko Smile Będę informował z biegiem czasu, co zrobiłem, ile zarobiłem i gdzie.



RE: Dziennik lenia i pesymisty - autoshot38 - 16-04-2015 16:31

Jakby ktoś pisał o mnie Smile


RE: Dziennik lenia i pesymisty - piciaszek - 16-04-2015 19:10

O mnie też Rolleyes W każdym razie życzę wysokich zarobków. Wink


RE: Dziennik lenia i pesymisty - milosz998 - 07-08-2015 15:52

No, nic nie pisałem od powstania dziennika, ale zaczynamy. Wylewamy frustrację i demotywujemy do zarabiania.

Co dziś zrobiłem?

Przespamowałem 154 grupy zakupione u jednego z userów na forum programem BONY PALIWOWE oraz FACE PODGLĄDACZ.


Efekt? 9 Unikalnych Wejść, ban na konto, strata 10 zł na zakup grup.



Cel był 500 w kwietniu, ale zmniejszam do 100 w sierpniu.

Jak na razie -10/100

Dodam że w internecie zarabiam od 7 może nawet 8 lat. ELO.

Zaczynam myśleć że 99% screenów "z zarobkami" wygląda mniej więcej tak:

[Obrazek: 60693137675497204325.jpg]


RE: Dziennik lenia i pesymisty - Dante_/ - 07-08-2015 20:29

Imo spamowanie na grupach nie jest opłacalne, jeżeli nie ma się kilku kont "matek" + w chuy kont do spamowania. Dlatego ja bardzo powoli przenoszę się na własną stronę i Tobie też bym to proponował. POWODZENIA W ZARABIANIU


RE: Dziennik lenia i pesymisty - shaGuar - 07-08-2015 20:35

Powodzenia, będę zaglądał ! Smile


RE: Dziennik lenia i pesymisty - milosz998 - 07-08-2015 20:59

I na wieczór poszedł spam, ponad 1,5 h spamowania. 154 grupy, programy z bonami do sklepów

Efekt? 19 wejść beka

Kurna.. Kiedy wbiło się w 100-120 grup i 60 zł to było minimum. Teraz? Parodia.


RE: Dziennik lenia i pesymisty - shaGuar - 07-08-2015 21:05

Nie poddawaj się !
Będzie dobrze Cool


RE: Dziennik lenia i pesymisty - Pitek236 - 07-08-2015 21:09

Myślisz że zarabianie w internecie polega tylko na spamie fb? Undecided


RE: Dziennik lenia i pesymisty - milosz998 - 07-08-2015 21:19

Strony swojej żadnej nie mam, a też nie wiem jaką można by założyć pod suby. Fanpage tym bardziej nie mam, a to chyba ogólnie jedyna możliwość zarobku.

Spam ogólny to całkowity bezsens.

Wszystkie inne metody (y2b, ask, fotka) wyczerpane...

Zostaje spam na grupach FB

Wybaczcie jestem mega sfrustrowany, próbowałem wszystkiego, myślałem że jak kupię kilka grup na FB konkretnych, pospamuje to będzie z tego pare groszy, a tu nawet za cenę dodania konta do grup się nie zwróciło.

Szkoda gadać.