Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Copywriting; pomoc informatyczna; grafika; weryfikacja kont - NAJLEPSZE CENY! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Copywriting; pomoc informatyczna; grafika; weryfikacja kont - NAJLEPSZE CENY! (/Temat-Copywriting-pomoc-informatyczna-grafika-weryfikacja-kont-NAJLEPSZE-CENY-112437)



Copywriting; pomoc informatyczna; grafika; weryfikacja kont - NAJLEPSZE CENY! - LMKY - 15-04-2015 15:21

Dzień dobry, oferuję kilka usług z mojej strony:

Weryfikacje
Potrzebujesz weryfikacji telefonicznej? Wykonam wszystkie oprócz Facebooka! Cenę ustalimy w prywatnej wiadomości, jednak zawsze będzie niższa od konkurencji!
Mam sporo kart SIM, więc zamówienie może być hurtowe. Posiadam także możliwość zmiany IP.

Copywriting
Napiszę artykuły na Twój blog, portal czy inne miejsce. Oferuję ceny niższe od konkurencji, a moje teksty są na wysokim poziomie. Dopasowuję także treść pod SEO! Po więcej informacji zapraszam na PW!

Inne
- grafika komputerowa - tło na Fanpage, avatar na Fanpage, sygnatury etc., materiały reklamowe (duża skuteczność),
- pomoc informatyczna - zdalna lub za pośrednictwem dokładnych instrukcji z mojej strony,
- tworzenie zestawów komputerowych - dobiorę najlepsze części do komputera w danej cenie,
- konfiguracja Wordpress - instaluję najlepsze pluginy, uzupełniam SEO, przygotowuję stronę do publikacji.

Kontakt:


RE: LMKY's services - Grafika, copywritiing, pomoc IT. - ScroX - 19-04-2015 13:43

Bardzo solidna praca, łatwy i przyjemny kontakt ! Smile Polecam Smile


RE: Copywriting; pomoc informatyczna; grafika; weryfikacja kont - NAJLEPSZE CENY! - LMKY - 04-06-2015 21:53

Zapraszam, aktualnie mam sporo czasu Smile

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka


Copywriting; pomoc informatyczna; grafika; weryfikacja kont - NAJLEPSZE CENY! - daniel42na - 09-08-2015 14:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.