Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podatek Leadmore Hotcash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Podatek Leadmore Hotcash (/Temat-Podatek-Leadmore-Hotcash-112435)



Podatek Leadmore Hotcash - semirek1 - 15-04-2015 14:40

Witam zacząłem prace z leadmore i hotcash. Moje zarobki miesięczne osyculują w granicach 200-300 zł. Mam 17 lat mam swoje konto w banku. Wytłumaczy mi ktoś w jaki sposób uczynić aby mój zarobek był legalny ? Najlepiej krok po kroku. Daje reputa . z góry dzięki


RE: Podatek Leadmore Hotcash - TheKaczorek178 - 15-04-2015 18:54

Na ten moment jesteś osobą nieletnią więc podatek odprowadzać powinni za Ciebie twoi rodzice. Jeśli twoje zarobki w skali roku przekraczają kwotę 3091 zł to nie musisz rozliczać się z podatku. Jest to tzw. kwota wolna od podatku. Lecz jeśli rocznie zarabiasz więcej niż te 3091 zł to niestety (a może i stety) musisz odprowadzić podatek (znaczy twoi rodzicie). Osoba do lat 18 nie ma własnych zarobków. Wszystkie pieniądze które zarobisz są wg. polskiego prawa pieniędzmi twoich rodziców, więc oni muszą rozliczyć PIT za te pieniądze. Smile Mam nadzieję, że pomogłem choć trochę. Smile


RE: Podatek Leadmore Hotcash - Goldes - 15-04-2015 19:00

(15-04-2015 18:54)TheKaczorek178 napisał(a):  Na ten moment jesteś osobą nieletnią więc podatek odprowadzać powinni za Ciebie twoi rodzice. Jeśli twoje zarobki w skali roku przekraczają kwotę 3091 zł to nie musisz rozliczać się z podatku. Jest to tzw. kwota wolna od podatku. Lecz jeśli rocznie zarabiasz więcej niż te 3091 zł to niestety (a może i stety) musisz odprowadzić podatek (znaczy twoi rodzicie). Osoba do lat 18 nie ma własnych zarobków. Wszystkie pieniądze które zarobisz są wg. polskiego prawa pieniędzmi twoich rodziców, więc oni muszą rozliczyć PIT za te pieniądze. Smile Mam nadzieję, że pomogłem choć trochę. Smile

Rozliczyć się trzeba z każdej złotówki .. jeśli nie zarobisz więcej niż 3091 zł to cały podatek Ci zwrócą.


RE: Podatek Leadmore Hotcash - TheKaczorek178 - 15-04-2015 19:06

(15-04-2015 19:00)Goldes napisał(a):  
(15-04-2015 18:54)TheKaczorek178 napisał(a):  Na ten moment jesteś osobą nieletnią więc podatek odprowadzać powinni za Ciebie twoi rodzice. Jeśli twoje zarobki w skali roku przekraczają kwotę 3091 zł to nie musisz rozliczać się z podatku. Jest to tzw. kwota wolna od podatku. Lecz jeśli rocznie zarabiasz więcej niż te 3091 zł to niestety (a może i stety) musisz odprowadzić podatek (znaczy twoi rodzicie). Osoba do lat 18 nie ma własnych zarobków. Wszystkie pieniądze które zarobisz są wg. polskiego prawa pieniędzmi twoich rodziców, więc oni muszą rozliczyć PIT za te pieniądze. Smile Mam nadzieję, że pomogłem choć trochę. Smile

Rozliczyć się trzeba z każdej złotówki .. jeśli nie zarobisz więcej niż 3091 zł to cały podatek Ci zwrócą.

No tak, ale za kwotę poniżej 3091 nie zostanie pobrany podatek.


RE: Podatek Leadmore Hotcash - szykiryki - 15-04-2015 19:48

ale PIT złożyć musi nawet jak zarobi 300 zł rocznie.


RE: Podatek Leadmore Hotcash - komorxd - 15-04-2015 20:03

Ale to tak bardziej teoretycznie chyba co nie bo raczej nie przyczepią się o te 300 zł co zarobisz w rok co nie ?


RE: Podatek Leadmore Hotcash - szykiryki - 15-04-2015 20:22

Co nie...Pytal o legalny zarobek, wiec mu odpowiadamy. Mnie kiedyś 'trzepali' za zarobione na umowie 1,5k- sam więc widzisz, jaki gruby hajs potrafi być dla nich problematyczny.


RE: Podatek Leadmore Hotcash - broofie - 15-04-2015 20:26

Skoro to tylko 300zl to nie lepiej zglosic to w odpowiednie miejsce? Przynajmniej bedziesz mogl spac spokojnie.