Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal pytanie - co robić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PayPal pytanie - co robić? (/Temat-PayPal-pytanie-co-robic-112412)



PayPal pytanie - co robić? - grsmagik - 14-04-2015 21:49

Witajcie, dziś od gościa chyba dostałem 7euro.
Ale nie jestem dobry z PayPal. Co mam zrobić?

W ostatnich podsumowaniach mam coś takiego.
[Obrazek: 590fb4c669e6.png]
...


RE: PayPal pytanie - co robić? - fastuniox5 - 24-04-2015 21:28

możesz wypłacić na konto bankowe albo np zapłacić za coś lub wysłać komuś to 7 euro


RE: PayPal pytanie - co robić? - Sayer - 25-04-2015 11:56

Wszystko jest dobrze masz 7 Euro na koncie możesz je przelać na konto bankowe i z banku wybrać lub możesz zainwestować w hyip jeżeli chcesz zainwestować pisz pw


RE: PayPal pytanie - co robić? - Victoremque - 25-04-2015 22:03

Ja zapytam przy okazji, żeby nie zakładać nowego tematu. Jeżeli ktoś mi wpłaci pieniądze na PayPal to słyszałem coś takiego, że może cofnąć płatność? Czy to tylko przez zakupy na Ebay'u? Prawda to w ogóle? Jakby ktoś odpowiedział to proszę mnie oznaczyć, bo mogę zapomnieć wejść, z góry dziękuję.


RE: PayPal pytanie - co robić? - buciu52 - 25-04-2015 22:07

(25-04-2015 22:03)Victoremque napisał(a):  Ja zapytam przy okazji, żeby nie zakładać nowego tematu. Jeżeli ktoś mi wpłaci pieniądze na PayPal to słyszałem coś takiego, że może cofnąć płatność? Czy to tylko przez zakupy na Ebay'u? Prawda to w ogóle? Jakby ktoś odpowiedział to proszę mnie oznaczyć, bo mogę zapomnieć wejść, z góry dziękuję.

Można cofnąć płatność jeśli ktoś wyśle pieniądze jako płatność, nie jako prezent. Ogólnie żeby cofnąć trzeba mieć dowody na oszustwo i dopowiem, że nie obsługuje to handlu rzeczami wirtualnymi np. jakieś konta.


RE: PayPal pytanie - co robić? - Obywatel - 14-06-2015 20:27

Cytat:Można cofnąć płatność jeśli ktoś wyśle pieniądze jako płatność, nie jako prezent. Ogólnie żeby cofnąć trzeba mieć dowody na oszustwo i dopowiem, że nie obsługuje to handlu rzeczami wirtualnymi np. jakieś konta.

Sprecyzuję stwierdzenie. Założyć "spór", można obojętnie od rodzaju wpłat.
PayPal spór rozstrzyga w większości przypadków na korzyść wycofującego.
Niezależnie czy wysłałeś jako "gift", czy "service".
Ochrona kupującego, nie działa przy handlu "dobrami wirtualnymi", typu kryptowaluty, czy ebooki.
Co do dowodów. Zakładasz spór, jako nieautoryzowana płatność i praktycznie kasa wraca do wpłacającego.
Handlowałem btc przez paypal. Sporo kasy straciłem przez chargeback.
Ale i udało mi się wybronić.