Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Poradnik + Strona (SUB SMS) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SPRZEDAM] Poradnik + Strona (SUB SMS) (/Temat-SPRZEDAM-Poradnik-Strona-SUB-SMS-112407)



[SPRZEDAM] Poradnik + Strona (SUB SMS) - Papass - 14-04-2015 20:59

1.Nazwa przedmiotu : Poradnik wraz ze stroną, przystosowaną do zarabiania pod sub sms
2.Opis przedmiotu : Poradnik to 8 stron pdf napisanych czcionką 14-ką. Tematyka nawiązuje do treści 18+ i to w tym kręgu będziemy się obracać. Do poradnika dołączona jest strona www, gdzie wystarczy edycja tekstu, loga oraz podmiana linków + własne zmiany. W poradniku przedstawiam głównie rozwiązania pod fake content, jednak pojawia się wzmianka o real, co by przyniosło nam znacznie większe zyski. Ile czasu poświęcimy - tym więcej zarobimy. W ciągu 2/3 dni osoba pracująca na niszy przedstawionej w poradniku zarobiła ~285 zł (na czystym spamie). Sprzedaż jest prowadzona równolegle na dwóch forach.
Sprzedaję 4 sztuki.
3.Zdjęcia :
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/o7/f6/h8/lc9zry.jpg
http://postimg.org/image/a6a44iydr/
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/18/0b/uz/0m0gal.jpg

4.Kontakt : PW, GG: 7652204
5.Cena : 125 zł za sztukę
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Preferowany PayPal / Ewentualnie przelew bankowy

Jeżeli chodzi o recenzje, to ich tutaj nie będzie. Przytaczam jedynie 2 inne recenzje z konkurencyjnego forum, naprawdę ogarniętych użytkowników:
Cytat:Jest to paczuszka w którym jest poradnik jak i strona która możemy edytować. Targetujemy głównie osoby +18. W poradniku autor przeprowadza nas przez kolejne kroki edytowania strony + podaje miejsca w których można to promować. Jest to bardzo dobrze wytłumaczone, wraz z screenami.

Metodę można znaleźć na forach tego typu, jednak bez strony, która wygląda bardzo ładnie niestety konwersji za wysokiej nie będzie.

Podsumowując, krótko i na temat.

Cena troszke za wysoka, informacje na temat tej niszy można znaleźć na forach o zarabianiu, jedynie strona, którą edytujemy nie jest do znalezienia.

Sam się za to wezmę w niedługim czasie, i pochwale się wynikami.

\\\Dokladnie, chodzi mi o te poboczne nisze.

Cytat:Poradnik jest napisany na 8 stronach, co zresztą nadmienił Papassek. Jeżeli chodzi o formę poradnika to nie ma tu co zarzucić, wyjaśnia on w sposób jasny i zwięzły co należy robić i jak. Po przeczytaniu poradnika uważam, że nie ma w nich niedomówień czy przemilczenia jakichś istotnych kwestii, Papassek podpowiada nam także w jaki sposób możemy zdobyć traffic i potencjalne leady, więc to nie powinno być większym problemem.

Sama nisza jest, tak jak napisał AirBourne czy wcześniej autor, niszą 18+ i tutaj nie ma żadnego pola manewru, jest tak i koniec. Pocieszyć może fakt, że tzw. nude content nie musi występować na naszej stronie. Nisza jest dosyć oryginalna i myślę, że jest to chodliwy towar, zwłaszcza jeżeli odpowiednio użyjemy naszej głowy i zadbamy o konwersję. Nie spotkałem się z GŁÓWNĄ niszą w internecie, chociaż też muszę przyznać, że nie zbadałem każdego zakamarku internetu.

Cenę, również, podobnie jak AirBourne uważam za nieco zbyt wysoką, nie chodzi mi tutaj o niską rentowność niszy, bynajmniej, zwyczajnie chodzi mi tutaj o to, że dużo jednak zależy od naszego pomyślunku, ale za 125 zł warto spróbować, myślę, że jak ktoś POPRACUJE to się zwróci.



RE: [SPRZEDAM] Poradnik + Strona (SUB SMS) - funuman - 14-04-2015 21:38

ładnych jeleni szukasz..


RE: [SPRZEDAM] Poradnik + Strona (SUB SMS) - Papass - 14-04-2015 22:05

Taa, coś jeszcze ma kolega do powiedzenia?


[SPRZEDAM] Poradnik + Strona (SUB SMS) - Coristo - 14-04-2015 22:52

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.