Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts Porady - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PaidVerts Porady (/Temat-PaidVerts-Porady-112376)



PaidVerts Porady - Jusinek - 14-04-2015 15:22

Witam, z PV jestem trzeci dzień. Moje "statystyki" wygladaja tak: $0.22434 Pozostało 409 BAP.
Dziś dostałem razem 100 reklam, wszystkie wyklikałem. Czytałem wiele poradników, ale nadal tu czegos nie rozumiem. Możecie mi powiedzieć jak mam się kierowac aby zarobki byly wieksze? Wklad wlasny nie wchodzi w gre. Czy opłaca się klikac reklamy za $0.0005 czy z miejsca do recyklingu? Czy za recikling cos sie dostaje? Jak szybko zdobywac punkty BAP?


RE: PaidVerts Porady - LMKY - 14-04-2015 15:26

Recykling nic nie daje, codziennie klikaj reklamy za $ i BAP, a jak uzbierasz 1$ to kup paczkę Smile


RE: PaidVerts Porady - Jusinek - 14-04-2015 15:29

Czyli głowny zarobek polega na ciaglym kupowaniu reklam za 1$? To najlepszy sposob?


RE: PaidVerts Porady - LMKY - 14-04-2015 16:22

Dokładnie tak jak napisałeś, reinwestuj każdego zarobionego dolara.


RE: PaidVerts Porady - PanPatryk - 14-04-2015 20:23

Re inwestycja to podstawa


RE: PaidVerts Porady - Tomcato - 15-04-2015 20:11

Kampania wcale nie jest najlepszym sposobem na mnożenie Bapów Wink Zazwyczaj najbardziej opłaca się kupować akcje za kase i sprzedawać je za BAPy, jednak obecnie możliwość kupna i sprzedaży akcji za BAP jest zablokowana więc zostaje jedynie kupno kampanii Smile


PaidVerts Porady - Hybrid1990 - 02-12-2019 21:20

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.