Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy idealisty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy idealisty (/Temat-Dziennik-pracy-idealisty-112343)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik pracy idealisty - full2000 - 28-07-2015 13:35

Powodzenia!Smile


RE: Dziennik pracy idealisty - thomasward - 30-07-2015 10:30

Porażka. Po 15 minutach pracy wczoraj późnym popołudniem przed przyjściem kumpli ponad 300 UV na nowej niszy i 0 leadów. Niewypał. :/ Spróbuję z drugą, prostsza i popularniejszą niszą, może wreszcie to pomoże.


RE: Dziennik pracy idealisty - thomasward - 31-07-2015 20:01

Znowu się leniłem i mało pracowałem ( z 15 min) więc nie dziwota, że efekt tragiczny.

[Obrazek: Iv1uwvd.png]

Mam nadzieję, że dzisiaj wieczorem i jutro uda mi się wreszcie coś przyłożyć. Big Grin


RE: Dziennik pracy idealisty - thomasward - 02-08-2015 19:47

Dalej idzie jak idzie, zastanawiam się nad niszami, a jednorazowa praca w niszy z filmami dalej profituje (choć profity marne to jak za nieco ponad 1h pracy...). Kurde, ciężko jest z wymyślaniem nisz i sposobów ich promocji, trzeba porządnie ruszyć główkę. :X

[Obrazek: ecI6mca.png]


RE: Dziennik pracy idealisty - KacperIvD - 02-08-2015 19:53

Ty masz dobrze, ja jak reklamuje to w ogóle mi nie wychodzi 0 leadów... ciesz się chociaż z kilku, ja się cieszę jak 1 jest Wink


RE: Dziennik pracy idealisty - thomasward - 12-08-2015 12:34

Jak pewnie zdążyliście zauważyć, jestem osobą raczej chaotyczną, nawykłą do zaczynania 500 rzeczy i nie kończenia ich. Tak samo jest z zarobkiem w necie, lubię coś zacząć, ale nie skończyć, a efektów brak lub są one znikome. idealny przykład znajdziecie w mojej sygnaturce, zarobiłem 48 zł, czyli żałośnie niewiele, a działam na Firesubie od dawna. Inna sprawa, że w tym tygodniu mam ponad 350 UV a 0 leadów.

Wracając do meritum - jako iż powoli kończą się wakacje będę miał sporo czasu na prace przed komputerem. Gdy tylko wrócę do Warszawy chciałbym się spróbować zabrać za zarabianie w nieco bardziej zorganizowany sposób; rozpisałem sobie nawet plan:

1. Firesub - postawiłem stronkę .pl na półrocznym hostingu, muszę ją zaprojektować, wykonać i pozycjonować. Na razie ta strona, a także suby, to priorytet i pierwsza rzecz do wykonania.
2. Zarabianie z reklam na stronach - tutaj mam już ze dwie strony, UV są mierne, ale są, ponadto zastanawiam się nad nowymi stronami w przyszłości pod programy partnerskie i reklamy. Na razie skupię się na istniejących, by zapewnić im przeżycie i rozwój, bo zależy mi na nich z powodów niepieniężnych. Ewentualny rozwój w tym zakresie to rzecz drugorzędna, po subach.
3. Kraniki BTC. Z przyzwyczajenia klikam jeszcze w dwóch, trochę kasy z tego zawsze wpada. Bitcoiny chomikuję na razie na koncie. Chętnie bym coś podziałał, ale to sprawa trzeciorzędna.
4. Powrót do obstawiania w csgolounge i dota2lounge? Sfera dalekich planów.
Ów plan zamierzam rozpocząć realizować od mojego powrotu do stolicy, czyli pewnie od początku września. Mój cel doraźny to 1000 zł we wrześniu ze wszystkich źródeł dochodu. Życzcie mi powodzenia.


RE: Dziennik pracy idealisty - thomasward - 22-08-2015 20:02

Dobra, wróciłem do Warszawy i zaczynam pracę. Mój cel - 1000zł do ostatniego dnia września.

Jaki mam plan?
Przede wszystkim chciałbym zrobić stroną pod subskrypcje na Firesub i ją popromować. Ponadto zamówiłem kilka starterów, plan: poczarować troszeczkę na FB i Google by zdobyć trochę leadów. Generalnie - zapowiada się pracowity tydzień, by jak najwięcej zrobić przed rozpoczęciem szkoły.

POSTĘP DO CELU: 4/1000 ZŁ

Ciekawostka - wszystkie leady, które wpadły przez mój wyjazd; łącznie miałem wtedy około 1k UV:

[Obrazek: l2RR9fu.png]

POST SCRIPTUM:
Chwilę po napisaniu tego wpisu wpadł lead. Nic bardziej nie motywuje od takiego leada. Wink

[Obrazek: GKSECr8.png]


RE: Dziennik pracy idealisty - thomasward - 23-08-2015 20:01

Dzisiejszy dzień muszę zdecydowanie uznać za bardzo ciekawy. Skończyłem czytać jedną z najlepszych książek, jakie zdarzyło mi się kiedykolwiek przeczytać: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/137085/magiczne-lata

Od strony zarobkowej; męczyłem się ze stroną pod sub sms, ale nie dałem rady. Może jutro mi się uda to ogarnąć? Musze jednak przyznać, że zainteresował mnie program zarobkowy Goldmine - https://www.g2a.com/r/thomasward12

Zacznę na nim działać, bo czuję, że można z niego wyciągnąć niezłe pieniądze. Mam już nawet na to pomysł. Smile

ZYSK Z DZISIAJ: 0 ZŁ
POSTĘP DO CELU: 4/1000 ZŁ

Uwaga, może zrobimy mały odbiór i sprawdzimy, kto jeszcze czyta moje wypociny? Wink



link czysty: https://www.g2a.com/


RE: Dziennik pracy idealisty - Okazzi - 23-08-2015 21:47

Twój plan jest bardzo ciekawy, dodaj do niego więcej detali, co i jak chcesz to osiągnąć. Im więcej rzeczy masz zapisanych, tym mniej spontaniczności i odskoków w bok. Obserwuj co się dzieje, poprawiaj i znów próbuj, to droga do sukcesu Big Grin. Trzymam kciuki i powodzenia! Smile


RE: Dziennik pracy idealisty - thomasward - 24-08-2015 20:59

Więcej detali? Argh, spróbuję. A więc tak...

Sprawy finansowe - dzisiaj wpadł 1 lead za 4 zł, niby słabo, ale wszystko idzie za jednorazowe kilka h pracy, które wykonałem jakieś półtorej miecha temu. A żaden $$$ nie śmierdzi! Big Grin

Teraz co robiłem dzisiaj. Plan: działanie na G2A ORAZ na Subach SMS. Co zrobiłem dzisiaj? Wysłałem ponad 100 maili i wiadomości do youtuberów grających w gry o kanałach 100-1500 widzów z propozycją dołączenia do G2A. Plus do kilku zagranicznych o 50000-200000 widzów. Jakie było zaskoczenie, gdy jeden z tych zagranicznych, o 87k widzów mi odpowiedział! Napisał, że jest nawet zainteresowany programem i spytał się mnie, czy jestem pracownikiem serwisu. jak uda mi się go przekonać by dołączył i promował G2A może z tego być kilka złotych. Tongue Ponadto zastanawiam się nad innymi sposobami promocji reflinku, na razie nabiłem dodatkowe 200 mało wartych ciasteczek za darmo, a nuż ktoś kiedyś kupi. No nic, tutaj czekam na genialny Idea

Co do subów. Zrobiłem na razie dwa fake konta na Facebooku, zrobię więcej jak dojdą kolejne startery. Dodatkowo dorobiłem ze trzy konta Google z YT, przydatna sprawa je mieć. Co do sposobów wykorzystania - małe zaplecze na facebooku nie zaszkodzi. Mam już jakiś tam fanpage nt. odchudzania z 300 fanami, martwy, może jakoś go rozruszać pod suby? Plus może jakiś fp gimbusiarski, nie wiem, muszę to przemyśleć. Same konto wykorzystam lekko modyfikując pewien sposób ze Strefy. Konta Google przydadzą się do spamu po youtuberach z G2A.

ZYSK DZISIAJ: 4 ZŁ
POSTĘP DO CELU: 8/1000 ZŁ

Jak ktoś ma jakieś sugestie - pisać śmiało tutaj lub na PW, chętnie przeczytam i się jakoś odwdzięczę!

PS. Oczywiście kilka razy klikałem w faucety BTC, plus chwilę pograłem w coinbrawl, przyjemna gierka nawet tak sama z siebie, plus zarabiamy w niej btc Big Grin

REFLINK: http://www.coinbrawl.com/?ref=3621
czysty Sad http://www.coinbrawl.com/