Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy idealisty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy idealisty (/Temat-Dziennik-pracy-idealisty-112343)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik pracy idealisty - EpicBlank - 11-05-2015 15:08

Obserwuje, idealisto ^^


RE: Dziennik pracy idealisty - thomasward - 13-05-2015 12:40

Zaplecze na FB mi padło, i to całe o dziwo. o_o Szkoda, że nie zmonetyzowałem go aż tak, no ale nic to. Kombinuję dalej nad stronami internetowymi.


RE: Dziennik pracy idealisty - dzejkobs - 13-05-2015 19:57

Jak tam działania w kierunku nutriprofits? Osobiście szczerze polecam zagłębić się w ten temat Wink Ja wyciągam lekko 1,5tyś miesięcznie z nutri bez większego zaplecza Wink


RE: Dziennik pracy idealisty - thomasward - 14-05-2015 21:25

Staram się prowadzić stronę, na razie chcę, by domena trochę przetrzymała i artykuły zaczęły się ładnie pozycjonować. Stronka stoi. Smile


RE: Dziennik pracy idealisty - thomasward - 17-05-2015 22:51

Ostatnio działam głównie w kryptowalutach i na stronie internetowej - uznałem, że nie ma sensu zabierać się za kilka rzeczy naraz gdy się jest leniwym i nie ma się ton czasu. Ponadto działam w segmencie literackim że tak się wyrażę. Big Grin


RE: Dziennik pracy idealisty - thomasward - 19-05-2015 14:06

Ech, czas na przerwę w zarabianiu spowodowaną Wiedźminem 3. Wrócę pewno za koło tydzień do cięższej pracy. Big Grin


RE: Dziennik pracy idealisty - thomasward - 13-06-2015 23:27

Ogłaszam koniec przerwy Wiedźminowej i powrót do biznesu! Jutro lub pojutrze opiszę wszystko szerzej.


RE: Dziennik pracy idealisty - thomasward - 18-06-2015 22:03

Co i jak - jutro wykupię dostęp do Strefy Wtajemniczonych, tego mi brakowało. Poczytam co i jak i ulepszę aktualne pomysły. Ponadto zacząłem pisać opowiadanie na pewien konkurs literacki (1000 zł dla 1szego miejsca) i przygotowuję powoli szkic koncepcyjny powieści. Dalej coś tam wybieram z faucetów, ale na razie nie zarobiłem z nich nawet 2$. Wkrótce wypłacę się z Sejfika.


RE: Dziennik pracy idealisty - Kubolek - 23-06-2015 12:08

będę zaglądał Big Grin


RE: Dziennik pracy idealisty - thomasward - 28-07-2015 11:17

[Obrazek: OFdxAQi.png]

Argh, po wakacjach i Wieśku coś tam wreszcie powoli się rusza. Wink Szkoda jedynie, że tylko tyle leadów przy ok. 100 UV dziennie. :/