Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię realne lajki na fanpage, udostępnienia, płacę od lajka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupię realne lajki na fanpage, udostępnienia, płacę od lajka (/Temat-Kupie-realne-lajki-na-fanpage-udostepnienia-place-od-lajka-112325)



Kupię realne lajki na fanpage, udostępnienia, płacę od lajka - Leśniczy - 13-04-2015 19:21

Cześć, potrzebuję realnych lajków z udostępnień na fanpejdżach. Płacę od lajka, czyli za uzyskany efekt.

Tematyka mojego fanpejdża: ciekawostki, fotografia, sztuka, design, ludzie, miejsca - a co za tym idzie właścicielom gimbofanpejdży raczej dziękuję, bo tam zainteresowania nie będzie.

Płacę najchętniej przez PayPal, bo akurat mam tam parę złotych, ale jeśli to niemożliwe, to może być przelew. Cenę za jednego lajka ustalasz Ty.

Dlaczego taka forma? Bo zmęczony jestem naciągaczami, którzy wystawiają swoje reklamy na fanpejdżach mających kilkadziesiąt, kilkaset tysięcy lajków, które są zabite, z zerową aktywnością, bo były/są tak zaspamowane reklamami, subami i innym gównem, że ich edge rank poleciał na łeb na szyję, zasięg został ograniczony a ich gimby nie klikają lajków już pod niczym co się tam znajduje. Jeśli jesteś uczciwy to i ja będę zadowolony i Ty zarobisz. Ludziom świadomie sprzedającym reklamy na trupach dziękuję. Wszelkie systemy wymiany lajków oczywiście też odpadają.


RE: Kupię realne lajki na fanpage, udostępnienia, płacę od lajka - nitram - 13-04-2015 19:45

ktoś sprzedawał chyba w dziale fanpage poszukajm tylko właśnie za skuteczne lajkowanie jak znajdę to podeślę ci linka


RE: Kupię realne lajki na fanpage, udostępnienia, płacę od lajka - tidid - 14-04-2015 08:23

Ile lajków potrzebujesz?
Daj link to ustalimy cenę Wink


RE: Kupię realne lajki na fanpage, udostępnienia, płacę od lajka - matig20 - 15-04-2015 19:36

zapraszam do siebie kokosów like nie oferuje ale za to 100% realni Smile)


RE: Kupię realne lajki na fanpage, udostępnienia, płacę od lajka - Leśniczy - 17-04-2015 12:24

Napisałem, na przyszłość zapraszam od razu na PW, po co się bawić w ciuciubabkę, nie zaglądam co chwila w ten temat.


Kupię realne lajki na fanpage, udostępnienia, płacę od lajka - surfer0700 - 19-05-2015 17:02

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.