Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Który serwis PPA najlepszy ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Który serwis PPA najlepszy ? (/Temat-Ktory-serwis-PPA-najlepszy-112323)

Strony: 1 2


RE: Który serwis PPA najlepszy ? - broofie - 15-04-2015 17:02

Mam sklonnosc do przegladania wszystkich tematow zwiazanych z subami i uploadem plikow i jestem pewien, ze jakis uzytkownik napisal, ze min do wyplaty na FC wzrosly do 100$ na kazdy procesor platniczy. Sam chcialem teraz sprawdzic, bo zalega mi 12$ na FC ale po 1.-ej probie wpisania pinu wyskoczylo to [Obrazek: qTeLSOD.jpg?1], wiec nie mialem jak sprawdzic i posilkowalem sie opinia wczesniej wymienionego uzytkwonika forum.


RE: Który serwis PPA najlepszy ? - Tomono - 16-04-2015 14:52

Dzięki za odpowiedzi ale mi głównie zależy na najwyższych stawkach. Moglibyście mi zatem powiedzieć gdzie dostanę najwięcej w astrocash czy firecash ? Nisza taka europejska.


RE: Który serwis PPA najlepszy ? - bodek7654 - 16-04-2015 21:56

Firecash posiada własną sieć CPA więc dba o to by stawki były najwyższe, ostatnimi czasy było porównanie stawek na FC i Astro i AC przegrało


RE: Który serwis PPA najlepszy ? - Scrappyy - 17-04-2015 18:38

Fc Smile