Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Który serwis PPA najlepszy ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Który serwis PPA najlepszy ? (/Temat-Ktory-serwis-PPA-najlepszy-112323)

Strony: 1 2


Który serwis PPA najlepszy ? - Tomono - 13-04-2015 18:52

Witam, chciałbym się zapytać, który serwis PPA jest teraz najlepszy ? Tzn. chodzi mi o stawki i wypłacalność. Pytam o wypłacalność gdyż po obejrzeniu kilku serwisów wyglądają one na wymarłe.


Odp: Który serwis PPA najlepszy ? - Radiant - 14-04-2015 10:10

HotCash lub FireCash.


RE: Który serwis PPA najlepszy ? - broofie - 14-04-2015 10:40

Ja zarabiam na AstroCash. Na FC zawsze mialem zerową konwersje.


RE: Który serwis PPA najlepszy ? - bodek7654 - 14-04-2015 19:53

(14-04-2015 10:40)broofie napisał(a):  Ja zarabiam na AstroCash. Na FC zawsze mialem zerową konwersje.

Bardzo obiektywna ocena facepalm

Ja tylko powiem że obecnie serwisy się wyrównały głownie szukałbym serwisów z najlepszymi mirrorami lub opcją gateway im więcej opcji dają tym więcej można zarobić bo modyfikowanie sposób zarobku daje lepszą konwersję.

Ja osobiście Firecash - Firemedia jak na razie nie zawodna


RE: Który serwis PPA najlepszy ? - PanPatryk - 14-04-2015 20:04

Ja polecam AdGateMedia i swojego czasu CPAGrip był też dobry Smile


RE: Który serwis PPA najlepszy ? - Slight - 15-04-2015 11:11

RoaringCash.com Wink


RE: Który serwis PPA najlepszy ? - Max998 - 15-04-2015 11:21

FireCash.org - skoro taki kompletnie zielony w tym człowiek jak ja zarobił już ponad 1k to chyba każdy da sobie radę. Wypłaty zawsze dochodzą po 2-3 dniach, jestem zadowolony! Smile


RE: Który serwis PPA najlepszy ? - Koja - 15-04-2015 16:10

Również polecam FireCash. Fajny wygląd programów, łatwy gateway do dodania i szybkie wypłaty.


RE: Który serwis PPA najlepszy ? - broofie - 15-04-2015 16:17

(14-04-2015 19:53)bodek7654 napisał(a):  
(14-04-2015 10:40)broofie napisał(a):  Ja zarabiam na AstroCash. Na FC zawsze mialem zerową konwersje.

Bardzo obiektywna ocena facepalm

Ja tylko powiem że obecnie serwisy się wyrównały głownie szukałbym serwisów z najlepszymi mirrorami lub opcją gateway im więcej opcji dają tym więcej można zarobić bo modyfikowanie sposób zarobku daje lepszą konwersję.

Ja osobiście Firecash - Firemedia jak na razie nie zawodna
Masz mnie. Astrocash zaplacil mi worki pelne dolarow abym tylko napisal "zle" o FireCash Undecided
Mi sie lepiej zarabia na AstroCash, gdyz nie dzialam obecnie w uploadzie plikow, a kasa wpada z automatu (czasami nic, czasami 10$), a ze na AC mam wyplaty od 10$ to lepiej jest mi tu zarabiac niz zbierac 3x dluzej taka kwote na FC (wyplaty od 100$). A z ta konwersja nie zartowalem.

Kwestia gustu. Sam sprawdz i sie przekonaj gdzie sie lepiej zarabia- rejestracja jest darmowa Wink


RE: Który serwis PPA najlepszy ? - Kiljan - 15-04-2015 16:56

(15-04-2015 16:17)broofie napisał(a):  
(14-04-2015 19:53)bodek7654 napisał(a):  
(14-04-2015 10:40)broofie napisał(a):  Ja zarabiam na AstroCash. Na FC zawsze mialem zerową konwersje.

Bardzo obiektywna ocena facepalm

Ja tylko powiem że obecnie serwisy się wyrównały głownie szukałbym serwisów z najlepszymi mirrorami lub opcją gateway im więcej opcji dają tym więcej można zarobić bo modyfikowanie sposób zarobku daje lepszą konwersję.

Ja osobiście Firecash - Firemedia jak na razie nie zawodna
Masz mnie. Astrocash zaplacil mi worki pelne dolarow abym tylko napisal "zle" o FireCash Undecided
Mi sie lepiej zarabia na AstroCash, gdyz nie dzialam obecnie w uploadzie plikow, a kasa wpada z automatu (czasami nic, czasami 10$), a ze na AC mam wyplaty od 10$ to lepiej jest mi tu zarabiac niz zbierac 3x dluzej taka kwote na FC (wyplaty od 100$). A z ta konwersja nie zartowalem.

Kwestia gustu. Sam sprawdz i sie przekonaj gdzie sie lepiej zarabia- rejestracja jest darmowa Wink
na fc wyplaty od 100$? Tylko na paypala, w AC paypala nie ma, więc na PP nie wypłacasz, wypłata na konto jest od 10$