Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj Na Polecaniu Hostingu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj Na Polecaniu Hostingu (/Temat-Zarabiaj-Na-Polecaniu-Hostingu-112314)



Zarabiaj Na Polecaniu Hostingu - eman.tuchola - 13-04-2015 17:47

Witam Was wszystkich,
aż tak nowy tu nie jestem, ale mało aktywny częściej czytam niż się udzielam.

Mam własną firmę, która prowadzi m.in. usługi hostingowe już prawie rok czasu. Jest to profesjonalny hosting, oparty o zarządzanie DirectAdminem, dający jako nieliczny! dostęp poprzez SSH dla swoich klientów.

Chcemy wypromować nasze usługi i wydaje nam się iż jest to najlepsze miejsce. Prawdopodobnie ciężko będzie Wam uwierzyć w moją wiarygodność dlatego każdy kto chce może podpisać umowę z moją firmą, na pozyskiwanie klientów.

Moja propozycja jest taka.
Hosting WWW - normalny hosting - 25% od każdej wpłaty użytkownika - najtańszy hosting miesięcznie to koszt: 3.99 - najdroższy w standardzie to: 12.99. Do tego dochodzą różne dodatki jak dodatkowy transfer itd.

Hosting dla Prestashop i OpenCart- zwykły pakiet: 40% prowizji (cena sprzedaży to 19.90) pakiet z administracją 30% - (cena sprzedaży 49.99)

Hosting Magento - 59.99 cena prowizja jak wyżej - 99.99 z administracją prowizja jak wyżej.

Niestety stawki od Rejestracji Domen nie pozwalają na prowizje, gdyż rejestracja odbywa się bez marży. Za odnowienie domen możemy zaproponować 5% - tutaj szału nie ma, ale zawsze dodatkowe 5%, a na tym polu również marży wysokich nie mamy.
Uważam, iż stawki są uczciwe. Całość rozliczana przez system WHMCS - możliwość utworzenia konta jako reseller dla Was, abyście sami zarządzali kasą mi przelewali stawki bez prowizji Smile

Podsumowując stawki:
- Hosting WWW - 25% od każdej wpłaty użytkownika - od 1zł do 3.25 zł za każdą wpłatę klienta przy abonamencie miesięcznym. Jeżeli klient zamówi hosting na rok powiedzmy za 12.99 zł msc prowizja to: 32.00 zł za jednego klienta.
- Hosting Opencart i PrestaShop: od 8 zł do 15 zł msc od klienta - przy abonamencie rocznym z administracją: za jednego klienta prowizja wynosi 150 zł
- Hosting Magento - od 20 zł do 30 zł miesięcznie od klienta - przy abonamencie rocznym z administracją to: 300 zł od klienta na rok.


Czy znajdzie się ktoś chętny tutaj na taką współpracę?


Zarabiaj Na Polecaniu Hostingu - Hybrid1990 - 16-11-2018 20:11

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.