Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklama na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Reklama na FB (/Temat-Reklama-na-FB-112307)



Reklama na FB - FreeZzz - 13-04-2015 16:13

Witam, wczoraj kupiłem promowanie na FB za 15zł ;D W ramach testu wziąłem paypala i mam na nim te 15zł ale coś niby reklama leci bo ludzię wchodzą ale kasy nie zabrało, wiadomo o co chodzi?


RE: Reklama na FB - Majka - 13-04-2015 16:32

Po kilku dniach pobiorą Ci kasę z pp. Czekaj cierpliwie.

PS: naprawiłeś mój skracacz Smile


RE: Reklama na FB - FreeZzz - 13-04-2015 16:52

(13-04-2015 16:32)Majka napisał(a):  Po kilku dniach pobiorą Ci kasę z pp. Czekaj cierpliwie.

PS: naprawiłeś mój skracacz Smile


Dzięki za odpowiedź, właśnie myślałem że fb stał się milszy i podarował mi te 15zł Big Grin



Naprawiłem, tylko nie wiem czy dałem znać ;D


RE: Reklama na FB - asforex - 18-04-2015 13:44

Będę promował Twój link, strony internetowej, fan page, blog, muzykę, you tube, biznes czy cokolwiek na Facebooku
Jestem członkiem ponad 470 grup na Facebooku a także 430 stron mogę udostępnić link w tych grupach.
 
To najlepszy sposób aby promować swoją stronę.
Zainteresowanym mogę przesłać spis Grup w pliku PDF i stron na fecebooku na które będzie wykonywana kampania reklamowa.
Po zakonczeniu kampanii wysyłam Informcje w Pliku PDF z interaktywnymi linkami do Grup na które wyslano Post z likiem , w pliku zawarta jest także informacja o ilości klinięć w link.
info : [email protected]