Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Astrocash przestało wypłacać pieniądze? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Astrocash przestało wypłacać pieniądze? (/Temat-Astrocash-przestalo-wyplacac-pieniadze-112296)



Astrocash przestało wypłacać pieniądze? - Blitzkrieg - 13-04-2015 14:37

Witam,

Od półtora miesiąca nie dostałem wypłaty. Drugiej mojej wypłaty, którą zleciłem na początku kwietnia też nie otrzymałem, chociaż niby powinna być wypłacona między 6 a 11 dniem miesiąca.A dziś jest już 13... Astrocash pisali, że są jakieś problemy z Payzą i że wkrótce się z tym uporają, a ja do dziś nie mam pieniędzy na koncie. Kontaktowałem się z nimi na priv, miałem dostać kasę w piątek, a dziś już jest poniedziałek i nie mam ani pieniędzy z 2 wypłat ani nie odpowiadają mi na dalsze prywatne wiadmości, chociaż są online.

Czy ktoś ma podobny problem? Jestem użytkownikiem astrocash od początku jego istnienia i jak dotąd nie miałem żadnych zastrzeżeń, a tu takie coś. Komuś jeszcze oprócz mnie nie wypłacają pieniędzy?

[Obrazek: IBXUSlp.png]


RE: Astrocash przestało wypłacać pieniądze? - AstroCash.org - 13-04-2015 17:55

Witam, rzeczywiście mieliśmy problemy z Payza, teraz wszystkie wypłaty tam będą na czas. Twoją sprawę przekazałem do odpowiedniej osoby i sądziłem, że środki zostały wypłacone, musiało to nam umknąć. Środki pojawią się dziś na koncie jak tylko ta osoba będzie dostępną, pozdrawiam serdecznie i przepraszamy za zaistniałą sytuację!


RE: Astrocash przestało wypłacać pieniądze? - mazur00 - 14-04-2015 12:23

(13-04-2015 17:55)AstroCash.org napisał(a):  Witam, rzeczywiście mieliśmy problemy z Payza, teraz wszystkie wypłaty tam będą na czas. Twoją sprawę przekazałem do odpowiedniej osoby i sądziłem, że środki zostały wypłacone, musiało to nam umknąć. Środki pojawią się dziś na koncie jak tylko ta osoba będzie dostępną, pozdrawiam serdecznie i przepraszamy za zaistniałą sytuację!

Mam konto walutowe ING, co miesiąc mam problemy z wypłatami.
Znowu, kolejny miesiac i znowu opóźnienie.Dzisiaj tj.14.04, nadal nie ma pieniążków i PENDING Wink
nick: mazur00


RE: Astrocash przestało wypłacać pieniądze? - Blitzkrieg - 14-04-2015 14:06

Ok. Dostałem zaległą wypłatę z marca.

(13-04-2015 17:55)AstroCash.org napisał(a):  Witam, rzeczywiście mieliśmy problemy z Payza, teraz wszystkie wypłaty tam będą na czas. Twoją sprawę przekazałem do odpowiedniej osoby i sądziłem, że środki zostały wypłacone, musiało to nam umknąć. Środki pojawią się dziś na koncie jak tylko ta osoba będzie dostępną, pozdrawiam serdecznie i przepraszamy za zaistniałą sytuację!

Ok. Dostałem zaległą wypłatę z marca. Dzięki.


RE: Astrocash przestało wypłacać pieniądze? - AstroCash.org - 14-04-2015 16:02

Witam, cieszymy się, że udało się rozwiązać Twój problem. Zapewniamy, że Payza będzie wychodziła teraz dużo szybciej ze względu na usprawnienie systemu masowych płatności Smile


RE: Astrocash przestało wypłacać pieniądze? - mazur00 - 14-04-2015 16:48

(14-04-2015 16:02)AstroCash.org napisał(a):  Witam, cieszymy się, że udało się rozwiązać Twój problem. Zapewniamy, że Payza będzie wychodziła teraz dużo szybciej ze względu na usprawnienie systemu masowych płatności Smile

A co z kontem walutowym ING?


RE: Astrocash przestało wypłacać pieniądze? - Blitzkrieg - 14-04-2015 20:16

(14-04-2015 16:02)AstroCash.org napisał(a):  Witam, cieszymy się, że udało się rozwiązać Twój problem. Zapewniamy, że Payza będzie wychodziła teraz dużo szybciej ze względu na usprawnienie systemu masowych płatności Smile

Trzymam za słowo Big Grin.


Astrocash przestało wypłacać pieniądze? - yazir - 15-04-2015 12:02

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.