Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal pytanie o "Otrzymano Fakturę" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PayPal pytanie o "Otrzymano Fakturę" (/Temat-PayPal-pytanie-o-Otrzymano-Fakture-112293)



PayPal pytanie o "Otrzymano Fakturę" - grsmagik - 13-04-2015 13:54

Witajcie, dziś od gościa chyba dostałem 7euro.
Ale nie jestem dobry z PayPal. Co mam zrobić bo mi takie coś przyszło?
Warunki

This is a Paypal Gift. The amount can take up to 24 hours to reflect in your PayPal balance. This gift is non-refundable. After confirmation item can be traded Note to recipient(s) You have received a PayPal Gif This payment of €90 is for the Maplestory mesos. Unfortunately due to a different currencys of both party's we need to process the transaction. The payment wil take some time to rened in your PayPal balance.This transaction is non refundable. Any charge-backs will have to be accepted by both parts.
Uwaga dla odbiorcy/odbiorców

You have received a PayPal Gift This payment of €7.00. Unfortunately due to a different currencys of both party's we need to process the transaction. The payment wil take some time to rened in your PayPal balance.This transaction is non refundable. Any charge-backs will have to be accepted by both parts.

Mam poczekać 24h i środki dostanę na konto czy jak?

W razie czego mogę podać więcej info.


RE: PayPal pytanie o "Otrzymano Fakturę" - LMKY - 14-04-2015 15:27

Nic nie dostaniesz, koleś Cię oszukał Smile


RE: PayPal pytanie o "Otrzymano Fakturę" - grsmagik - 14-04-2015 15:31

W ostatnich podsumowaniach mam coś takiego.
[Obrazek: 590fb4c669e6.png]
...