Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co zrobić z kasą na telefonie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Co zrobić z kasą na telefonie? (/Temat-Co-zrobic-z-kasa-na-telefonie-112292)



Co zrobić z kasą na telefonie? - RemoverPL - 13-04-2015 13:49

Hej, mam 50 kart sim, i na każdej znajduje się 2 zł. Chciałbym to jakoś wypłacić na paypal. Myślałem nad wysłaniem smsów premium, niestety trochę brakuje Smile Są jakieś inne sposoby?


RE: Co zrobić z kasą na telefonie? - Modaek10 - 13-04-2015 13:50

Pierwsze słyszę że na paypala można wpłacać za pomocą SMS premium. Przybliżysz mi tą opcje, albo zalinkujesz? Z góry dzięki Wink


RE: Co zrobić z kasą na telefonie? - TeYroXOfficial - 13-04-2015 13:56

@[Modaek10]
Wysyłasz smsy premium komuś z forum, a ta osoba Ci daje hajs na PP Wink


RE: Co zrobić z kasą na telefonie? - qwertybsk - 13-04-2015 13:57

(13-04-2015 13:50)Modaek10 napisał(a):  Pierwsze słyszę że na paypala można wpłacać za pomocą SMS premium. Przybliżysz mi tą opcje, albo zalinkujesz? Z góry dzięki Wink

Kupujesz komuś premium np w grze, a w zamian od tej osoby dostajesz kasę na pp Smile


RE: Co zrobić z kasą na telefonie? - Modaek10 - 13-04-2015 13:58

@[TeYroXOfficial] Dzięki Wink


RE: Co zrobić z kasą na telefonie? - aero2 - 13-04-2015 14:19

Na Mintshost.pl sobie wyślij 50 x 1,23 zł będziesz miał 60 zł.

Co z kuponem zniżkowym -30% rabatLCP daje bardzo tanie usługi hostingowe.


RE: Co zrobić z kasą na telefonie? - jamroczik - 13-04-2015 14:35

A jakieś inne usługi premum Waszym zdaniem warte uwagi - ja kiedyś korzystałem z smsownia.com -za grosze mieli opcje wysyłki smsów, ale chyba padli - strona działa, kasę można ładować a wysyłka nie działa.