Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
1and1 Mega problem prosze o pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: 1and1 Mega problem prosze o pomoc (/Temat-1and1-Mega-problem-prosze-o-pomoc-112283)



1and1 Mega problem prosze o pomoc - kukiz87 - 13-04-2015 12:22

Witam mam hosting w 1and1 i domene w ovh dodałem 4 dnsy 1and1 n ovh
ale nie wiem co zrobic dalej na 1and1 aby przekierować domene , ta strona jest dla mnie wogole nie czytelna
mam inny hosting na hekko i tam wszystko przejrzyscie jest , tutaj ni jak sie nie moge odnalezc

prosze o opisanie mi w miare jasno jak przekierować domene z ovh na 1and1
mam juz wordpress wgrany na 1and1 i baze danych również , dodam ze przenosze strone z innego hosta i strona działa
tylko to przekierowanie domeny Rolleyes


RE: 1and1 Mega problem prosze o pomoc - linoskoczek - 13-04-2015 20:21

Musisz ustawić odpowiednie serwery DNS dla domeny w OVH, a w panelu 1and1 dodać domenę i wsio. Pare godzin zajmuje propagacja DNS, także musisz uzbroić się w cierpliwość. Możesz wysłać nazwę domeny na PW to Ci sprawdzę, czy dobrze ustawiłeś.

Tak w ogóle, to 1and1 odradzam każdemu. Miałem tam hosting 10 dni i 10 dnia na szczęście zrezygnowałem i otrzymałem zwrot kasy. Gorszego hostingu jeszcze nie spotkałem.


RE: 1and1 Mega problem prosze o pomoc - TeYroXOfficial - 13-04-2015 20:47

tak jak wyżej linoskoczek pisał. DNS propaguje się do 24 godzin w każdy zakątek ziemi (bynajmniej jak masz dobrego dostawcę i hosting).
1and1 to przereklamowany syf, a o hekko nie wspomnę. MintsHost & Biznes-Host najlepsze Tongue


RE: 1and1 Mega problem prosze o pomoc - kukiz87 - 13-04-2015 21:45

Dodałem dns na ovh czyli na 1and1 tez musze cos dodac ?

domena to http://skupsmartfonow.com/

na ovh juz zatwierdzone dnsy były

a jak mam zrobic aby te dns kierowały mi na ten katalog w ktorym mam pliki
http://lux-home.co.uk/skupsmartfonow.com/


RE: 1and1 Mega problem prosze o pomoc - linoskoczek - 13-04-2015 22:15

Coś nie tak masz z serwerami nazw:
Kod:
Name Server(s)     DNS12.LINUXPL.COM (has 13,840 domains)
NS-PL.1AND1-DNS.BIZ (has 11,491 domains)
NS-PL.1AND1-DNS.COM (has 25,848 domains)
NS-PL.1AND1-DNS.ORG (has 208 domains)
NS-PL.1AND1-DNS.PL (has 3,952 domains)
NS12.LINUXPL.COM (has 13,840 domains)

Name Server: dns12.linuxpl.com
Name Server: ns12.linuxpl.com

Gdzieś w Panelu czy w daFAQ powinieneś mieć podane prawidłowe DNS dla Twojego pakietu i należy tylko je wprowadzić do panelu. W OVH masz (a przynajmniej tak było w starym Manager v3) oddzielną opcję do wpisania serwerów DNS, nic więcej kombinować tam nie trzeba.

Na 1and1 tak jak pisałem, musisz zaparkować domenę.

W ostatnim pytaniu to już nie będzie zmiana serwerów nazw (DNS) tylko ustawienie wpisu A (proszę kogoś o potwierdzenie) na podany przez Ciebie adres, ale już w panelu domeny na 1and1. Ogólnie działa to tak, że musisz nakierować domenę na jakiś serwer, który ją obsłuży (w tym wypadku 1and1) i w panelu domeny na 1and1 będziesz mógł kombinować z resztą wpisów.


RE: 1and1 Mega problem prosze o pomoc - kukiz87 - 16-04-2015 21:20

linoskoczku sprawdzisz mi teraz ? zaparkowałem domene dnsy juz po propagacji , działa mi strona ale nie wiem czy na starym hoscie czy na nowym juz Omg a do starego nie mam juz wjazdu


RE: 1and1 Mega problem prosze o pomoc - linoskoczek - 18-04-2015 14:39

Według mnie dalej są złe, bo są jakieś z Linuxpl, a nie powinno ich tam być.