Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser (/Temat-Typy-Zakladow-Counter-Strike-Global-Offensive-by-Smoguser-112269)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 05-05-2015 02:01

Cloud 9 vs MS // HIGH Cloud9
CLG vs AceG // HIGH CLG
FlyingV vs SYN // medium SYN
Paradox vs MS // SKIP / low MS


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 05-05-2015 19:18

ezpz vs Spaces // BO3 // Medium ezpz
ezpz ma bardzo dobrych graczy jeśli chodzi o tą range skillsów , grają gracze z entity którzy pokazali sie silnie na arenie i poziomie tej 5 ligi .. to jest mecz 60-40 dla SpaceS ale nie 80-20 stąd medium a nie low ...

UNL vs TeamAcer // BO3
Low na UNL , Gracze Lemondogs - światowy niegdyś skład wchodzi spowrotem do gry niszcząc składy , tym razem sądze że połkną TA....

F3 vs HR // BO2
Mecz z podpórką , no cóż ... uważam że wiele osób stawia na HR po słabej grze flipside z Neophyte , mecz wg mnie jest 50/50 i na 85 % zakończy sie remisem dlatego nawet nie warto

Nic nie chce wchodzić ... wiecie co jest najgorsze w obstawianiu ? kiedy mecz jest 50/50 a procenty są 80 - 20 .. stawiasz na 20 % i nie wchodzi chociaz mają równe szanse ... to jest zawsze najgorsze ...

Dzisiaj nie mam głowy do obstawiania ... Od soboty możecie na mnie liczyć, dzisiaj podsyłam 3 strony z których korzystam przy każdym obstawianiu ;
gosugamers.net
hltv.org
reddit.com/r/csgobetting/


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 08-05-2015 22:08

Wracamy do gry , wróciłem do siebie , obiecuje że bede już pisał "nałogowo" ...
Zaczniemy spokojnie od jednego meczu :
Lunatik vs AceG // BO5 // HIGH Lunatik
w AceG gra gwiazdka jak Shahzam oraz dobry gracz NAF-FLY , deciple też gra swoje ...
Hmmm jeśli do drużyny Kennego S oraz Olofmeistera dorzucimy 3 randomów myślicie że poradzą sobie z wyćwiczonym zespołem który ma swoje taktyki ? Mecz wyglądałby tak że Kenny z Olofem umieraliby bardzo czesto gdyż partnerzy by ich nie osłaniali lub musieliby odbijać ciągle bsy bo byłby chaos w zespole .... wg mnie jest to mecz 80 - 20 . Polecam HiGH na Lunatik ...


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Stalmer - 09-05-2015 10:17

Co sądzisz o meczu Dignitas z Flipside ?

Nawiązując do twojej strategi z uderdogami. Grałeś nią kiedyś ? Jak myślisz po ile mogę betować mając 20 euro w skinach ?


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Mrostry0407 - 09-05-2015 10:22

Filipside czy Dignitas, co sądzisz? WorldEdit wyccaruje?


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 09-05-2015 13:09

Zdecydowanie zmieniam moją taktyke obstawiania , Bede komentował mecze w których underdogi mogą wygrać i mają wieksze szanse niż procenty na to wskazują , oczywiście nadal bede komentował mecze ale ja sam nie bede ich już obstawiał ... pomyliłem sie co do Ace .. oni mają 9 graczy w zespole , wytoczyli działa których sie nie spodziewałem - mOe , lider starego Torqued , w takim lineupie 4 świetnych graczy to i piąty pewnie coś potrafi ... no cóż , przegrali 3-0 bo5 , to o czymś świadczy...

Dignitas vs Flipside // BO1 a Flipside ma 33 % ? Grzech nie postawić .


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Stalmer - 09-05-2015 14:08

Procenty ładnie i mało brakowało, aby wpadło Big Grin
Ja jednak stawiałem na Dignitas ;p


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 10-05-2015 02:57

SpaceS vs GPlay //bo 5 SS 1 map advantage
nie rozumie procentów , może bym zrozumiał w bo3 ale w bo5 po 50 % ? GPlay to Topowa 2 druga liga , SS nie dokona tego i jestem o tym swietnie przekonany .. High na Gplay .


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 11-05-2015 00:58

SKDC vs Nihilum // BO2
No cóż można powiedzieć o tym meczu , high nawet sie nie opłaca czyto mecz 90 - 10 ? wg mnie 80 - 20 dlatego postawie ICB na na SKDC

HSBG vs NextP // BO1
Nasza kochana Bałkańska Liga ... soon ...
Wybaczcie za dalsze nieobecności .. miałem do załatwienia pare spraw ...


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 11-05-2015 19:33

Tricked vs Ination // BO3 High na Tricked
Ination wygrało ostatnio tylko z ggwp jak ślepej kurze ziarno , przegrało ze słabszymi składami zaś tricked ostatnio ich wyciął w pień ...

UNL vs Ldlc. Blue // Bo1 50-50
ze wzgledu na procenty medium na UNL

Acer vs encore // BO3
HIGH encore ...

GL 2