Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser (/Temat-Typy-Zakladow-Counter-Strike-Global-Offensive-by-Smoguser-112269)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - PanPatryk - 14-04-2015 20:20

Fajnie, bedzie sledzil ten temat na bieżąco Smile


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 15-04-2015 00:31

eLevate vs LG (BO1) // High bet na elevate
jeden z tych meczy których sie nie da praktycznie przegrać , jedna z topowych 2 ligi gra z bardzo średnim składem z drugiej , mało tego gra standin Skadoodle - epicka postać razem z Hiko napewno beda szaleć i udowadaniać który lepszy ....
My odds : 95 - 5
Lounge : 83 - 17

Wynik :
16-2 inferno
16-11 cache

SYN vs FxFire (BO3) // High na FxFire
Syn team który z kazdym przegrywa raz za razem został doprowadzony do walki z FxFire - bardzo dobrze zapowiadającą sie drużyną , po meczu z MostlyH jeszcze bardziej , B03 małe ryzyko , w dodatku jakie procenty 2
My odds : 30 - 70
Lounge : 46 - 54

Wynik :
16-11 cache
16-4 overpass

X6tence vs Atlantis ....
Rock vs Tricked ....
Penta vs Publiclir ... wkrótce

Podsumowując 8:3 ( musze ten mecz różowy zakwalifikować do wygranych - proste )

Ilość wygranych High : 3
Ilość przegranych High : 1

Ilość wygranych Medium : 2
Ilość przegranych Medium : 1

Ilość wygranych Low : 3
Ilość przegranych Low : 1

Daj rep + , jeśli uznajesz moją robote i chcesz żebym ją kontynuował Idea


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 15-04-2015 13:47

HR vs CW BO2 // Medium na HR
Mecz z podpórką , ostatnio rozłożyli CW 2-0 , jedną mape napewno ugrają dlatego warto rzucić Medium Beta właśnie na nich , ( Są w bardzo dobrej formie , nie to co Wilki )
My Odds : Przy podpórce włączając remis i cofniecie betów ? 90 - 10
Lounge : 73-27

X6tence vs Space Soldiers // low na SS
X6tence bardzo dobry team zaś w Space Soldier - nowy skład gra kilku dobrych zawodników którzy pokazali sie z dobrej strony na arenie cs go
My odds : 55-45
Lounge : 63-37

Fnatic vs envus // Medium na envy
Wg mnie zawsze to jest najciekawszy mecz wszechczasów 1 i 2 najlepsze teamy tego globu wg mnie pomimo że nie lubie ani jednych ani drugich a tylko kilku zawodników . Fnatic ostatnio w spadku envyus zaś w dosyć dobrej formie stąd mój wynik . Ten mecz który każdy z was powinien ogladać
My odds 45 ; 55
Loungd 55 : 45 Niestety nie siadło :>


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 15-04-2015 15:06

GPlay vs neXtPlease! (BO1)// Medium on Gplay
nextPlease! team w którym grają znane osoby ze słabszych teamów , udało im sie zjeść na DD2 Ducks 16-9 zaś GPlay wygrało już z nimi niegdyś mecz 16-4 na inferno , BO1 dlatego nie HIGH a medium .
My Odds : 75 - 25
Lounge : 81 - 19

Flipside vs Penta // Medium FS
2 znane zespoły , oba pokazujące dobrą gre , jak dla mnie topowe zespoły 2 ligi , Flipside gra ostatnio piekną gre rozkładając na łopatki teamy z 1 ligi . Mecz z podpórką , przewiduje remis , zaś postawiłbym Medium na FS , jeśli penta poniżej 30 % to low na nich (Penta) ....
My odds : 65 - 35
Lounge : 64 - 36

envUs vs TSM (BO1) // Medium na envyUs
Nie dodałem we wcześniejszym meczy envus vs Fnatić że w envy za Kioshime gra SCReeeeeAAAM ! - mój ulubiony zawodnik . Świetna klasa i ikona sama w sobie , odesłali najsłabszego by dopaść w swoje rece Topowego zawodnika na miare NBK HAPPY SHOX , to już jest jeden z silniejszych składów.
My Odds : 75 - 25
Lounge : 62 - 38


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 15-04-2015 17:25

ehhhh napisałem całego posta po czym zamknąłem przeglądarke -.- , bez komentarza prosze . Dam po prostu procenty ...

Dignitas vs CW (BO3) // High na Dignitas
My odds : 80 - 20
Lounge : 78 - 22

Na'Vi vs NIP (BO1) // Medium na Nip
My odds : 40 - 60
Lounge : 50 - 50

Rock vs Tricked (BO1) // HIGH NA TRICkeD - Również polecam gorąco
My odds : 20 - 80
Lounge : 40 - 60


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 15-04-2015 20:44

TSM vs Na'Vi (BO1) // Low TSM
Oba zespoły pokazują kły , cieżki mecz ale jestem skłonny przejść na strone TSM
My Odds : 55-45
Lounge : 43-57

HSBG vs Tricked (BO1) // Medium na Tricked - Polecam
HSBG - kilku dobrych strzelajków bez doświadczenia przeciwko stabilniejszym drużynom
My Odds : 35 - 65
Lounge : 61 - 39

X6tence vs Atlantis (BO3) // High na X6tence
Atlantis jest dobrym składem lecz jak dla mnie 4 liga , X6tence - topowa trzecia

My Odds ; 75-25
Lounge ; 63-37


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 16-04-2015 00:15

LiQuid vs FxFire (BO3) 1 mapa dla LiQuid
Liquid bardzo dobry skład , fxfire dużo gorszy stąd procenty ... polecam ICB na FxFire ...


Podsumowując wczorajszy dzień 5:6

Ilość wygranych High : 2
Ilość przegranych High : 1

Ilość wygranych Medium : 2
Ilość przegranych Medium : 4

Ilość wygranych Low : 1
Ilość przegranych Low : 1

Za to dwa wygrane Wysokie Lol


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Stalmer - 16-04-2015 06:55

Powodzenia w dalszych betach Smile


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Flejva - 16-04-2015 09:39

LGB fajne ma procenty 15-20 w 2 meczach BO1 , polecam postawic very low na nich.


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 16-04-2015 13:06

Navi vs envyus (BO1) // low envy
bardzo ciekawy mecz , czy scream zdążył sie już zaklimatyzować ? Zobaczymy bo jeśli chodzi o siłe składu i niestety 2 przegrane mecze twierdze dalej że jest to mocniejsza drużyna , w dodatku BO1.
My Odds : 45 - 55
Lounge : 57 - 43

CW vs x6tence // low x6t
CW ostatnio bez formy , procentowo tak mało na x6t ponieważ przegrali z Atlantis - bardzo wyrównany mecz , myśle że mogą to ugrać .

Nastepne mecze soon...