Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser (/Temat-Typy-Zakladow-Counter-Strike-Global-Offensive-by-Smoguser-112269)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 13-04-2015 02:19

Witam wszystkich , trafiłem na tą stronę tak jak każdy chęcią zarabiania przez internet.
Uważam się za wykwalifikowaną osobę oglądającą często mecze na twitch'u i mającą ogólnie pojęcie o obstawianiu , obstawiam na csgolounge.com jak się domyślacie .
Będę starał się dodawać wszystkie meczyki na bieżąco ( dodam że sam teraz nie obstawiam ponieważ wypłaciłem cały swój dorobek gdyż potrzebowałem pieniędzy - wypłaciłem 400 zł ) . Niby niewiele ale wypłacam co jakiś czas , teraz muszę się wstrzymać może jeszcze miesiąc . Przedstawię kilka taktyk obstawiania oraz uwagi na co nie dać się złapać . No to jedziemy

WAŻNe ! KOLORY :
Kolorem zielonym bede oznaczał bety które weszły
Kolorem pomarańczowymCool bety które nie weszły
Kolorem różowym bety które zmiany procentowe ze wzgledu czasu napisania posta uległy dużej zmianie i mój bet znacznie by sie różnił ( oby takich jak najmniej Undecided )
Kolorem szarym bety które sie nie odbyły , zostały wycofane , przerwane , nie ma zwyciezców
Kolorem czarnym kiedy SKIP - wstrzmanie

Przestroga Nie popełnij błędu który popełnia 90 %

1.Nigdy nie obstawiasz 40 % ekwipunku ani więcej ( wyjątek Metoda 1 )
2.Nigdy nie obstawiasz ALL-IN
3.Żaden mecz nie jest pewniakiem
4.Patrz punkt 2
5.Nie obstawiaj meczy które są zbyt ryzykowne
6.Nie obstawiaj każdego meczu - bo nie ma innych - Wstrzymaj się !!!
7.Patrz punkt 4

I to chyba na tyle

Teraz przedstawie wartości dla poszczególnych betów [LICZNIK] ;
ICB - Skrapy ( przedmioty nie mające praktycznie żadnych wartości 0.04-0.20$ )
Low - 1/15
Medium - 1/10
High - 1/5 wartości ekwipunku

(Dla niektórych taktyk nie zgadzają się powyższe wartości )

Metoda 1 ; Obstawianie underdogów ( mające mniejsze procenty na wygraną i mające zarazem większy kurs )

Obstawiasz zawsze tyle aby w sumie móc uzyskać 10 $ + wcześniej przegrane zakłady .
Kurs 2.5 Obstawiasz 4 = 10
Przegrywasz
Kolejny mecz
Kurs 5.0 Obstawiasz 2 + 4(tyle przegrałeś wcześniej )
Przegrywasz
Kolejny mecz
Kurs 2.0 Obstawiasz 5 + 6(tyle ile łącznie przegrałeś wcześniej)
Wygrywasz sumie sumarum 10

Nie trzeba wygrywać zawsze 10 , mając niski wkład można bawić się nawet i w dolara żeby potem móc obstawiać wyższe stawki

Metoda 2 ;
Stawianie wg typera 2 - tu patrz licznik wyżej
Analizuje formę zawodników , ich ostatnie mecze , którą stronę mają dobrze opanowaną którą słabą , jak idą im pistoletówki ( jak wiecie najważniejsze rundy ) , jak wychodziły wcześniejsze pojedynki i czy przy obecnych procentach wszystko się zgadza , czy zachować czy warto stawiać , nie będę się rozpisywał szczerze mówiąc , bo nie mam na to czasu jak będe musiał wylać godzinny komentarz do jednego meczu dlaczego tak a nie inaczej , po prostu wypowiem sie w dwóch zdaniach i postaram odpowiedzieć na każde z pytań .

Metoda 3 ;
Obstawiasz mecze 20 ligi Irlandi północnej
10-90 %
Czyli drużyn których nikt nie zna , stawiasz takie medium beta na 10 % uwierzcie mi , siada , nie zawsze ale 40 % po prostu siada , Ludzie się podkładają przegrywają bo i tak nikt ich praktycznie nie zna , Mój rekord to 6 % miałem bodajże 18-24 kurs ... zainwestowałem 1,5 $ - to moje początki , pomnóżcie sobie to nawet przez 18 , po prostu łatwo , wyczekujesz tylko na takie mecze i stawiasz wg licznika . można nawet stawiać HIGH szczerze mówiąc , gorąco polecam tą metodę

Metoda 4? ;
Większośc stawia na nich , ja też postawie , przeważnie lecą tu grube stawki gdyż zysk jest z nich niski bo przecież to pewniak , - ups , przegraliXpokerface , pewniaków NIE MA . - to nie metoda , to samobójstwo 4


Pierwsze Mecze
TSM vs Fnatic (BO5) - Medium Risk//Medium na Fnatic
Fnatic ostatnio przegrywa bardzo wiele meczy z uwagi na ciągłe turnieje mało czasu na treningi co się przekłada na bardzo wiele przegranych . TSM rozegrało ostatnio pare ciekawych meczy , zawodnicy są w formie aczkolwiek wątpie by mogli dorównać Fnatic .
TSM vs Fnatic: 25-75 %
Lounge : 31-69 %

Wynik : 11-16 overpass
: 13-16 dust 2
: 23-25 inferno

LDLC.Blue vs Atlantic (BO1) - High Risk// Low na Atlantic lub wstrzymać
2 nisko ligowe drużyny , przyglądałem się im od wejścia do lounge .
Atlantic ma bardziej doświadczonych graczy , wysokie ryzyko ze względu BO1.
Ldlc.Blue vs Atlantic: 40-60 %
Lounge : 60-40 %

Wynik : 6-16 nuke

C.Play vs Tricked (BO3) - Medium Risk // Medium on C.Play
C.Play jest bardzo silną drużyną którą od niedawna można obserwować na lounge. Tricked zaś to stara formacja Białoruska Volgare - bardzo doświadczeni zawodnicy , mistrzowie - ale Bułgarii , nie jest to jakiś nadzwyczajny poziom , ciężki mecz choć myślę że C.Play pokaże klase
C.Play vs Tricked: 65-35 %
Lounge : 69-31 %

Wynik : 16 - 14 mirage
: 9 - 16 dust 2
: 16 - 19 cobblestone


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 13-04-2015 18:56

CLG vs elevate (BO3) High na elevate
elevate ostatnio rozłożyło na plecy Mythic oraz CLG . CLG z kilkoma przegranymi
CLG vs elevate 25-75 %
lounge : 43-57 %

Wyniki : 16 - 12 cache
: 22 - 20 dust 2

X6tence vs Penta (BO3) High na Penta
Penta ma za sobą kilka udanych meczy , forma jest zdecydowanie
X6tence vs Penta 20 - 80 %
lounge 25 - 75 %

Wyniki : 16 - 5 cache
: 13 - 16 mirage
: 16 - 7 dust 2

MostlyH vs FxFire (BO1) Low or ICB na MostlyH
Mecz wysokiego ryzyka , obie drużyny na bardzo zbliżonym poziomie , moim zdaniem MostlyH nie co lepsze , w dodatku BO1 .
MostlyH vs FxFire 55 % - 45 %
Lounge 42 % - 58 %


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - LMKY - 13-04-2015 19:19

Wytłumaczysz mi sens stawiania (jeszcze High) na 75%?


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 13-04-2015 19:29

Oczywiście , w celu powiekszenia ilości pieniążków Smile
Rzadko zdarza sie u mnie stawianie high na 75 % lecz w tym przypadku warty.


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - alizen - 13-04-2015 19:31

Dzięki za info bo ja głupi stawiałem all-in XD Na co jutro można postawić 45 centów?


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 13-04-2015 19:38

Spoko , to normalne , dlatego lounge wygrywa bo nieważne że wygrasz 9 razy skoro za 10 przegrasz wszystko , sam robiłem dawno temu takie głupoty i moi przyjaciele również którzy sie w to bawią a ponieważ w grupie 6 osób jestem liderem teraz wszyscy mnie sie pytają jak stawiać , jak pojawią sie mecze i procenty to bede mówił co i jak , polecam dodać do ulubionych temat żeby nie wyszukiwać za dużo , no i +rep jeśli pomogłem Wink


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 14-04-2015 00:27

Kolejna seria , bede aktualizował wyniki moich betów co 10 .

TSM vs Navi (B03) // SKIP lub low na TSM
Oba znane i silne teamy pierwszej ligi , Navi popisało sie wygraniem esl one , TSM z kolei 3 miejsce , wg mnie TSM ponieważ popisywał sie przez dłuższy okres swoimi umiejetnościami , w każdym bądź razie dałbym sobie na wstrzymanie .
My Odds : 50-50
Lounge : 49-51

Wynik : 12 - 16 ( przy takich procentach końcowych 63 % - 37 % proste że low poleciałby na Na'Vi tym bardziej że pisałem 50 - 50 dlatego nie uznaje tego za przegraną , do meczu miałem 15 godzin także sami rozumiecie Wink )

VP vs HR (BO2) // HIGH na VP
czyli mecz z podpórką w przypadku 1-1 zakład wraca
VP obecnie bez formy meczony ciągłymi turniejami , Kuben wziął w obroty VP także kilka treningów już za nimi . napewno wygrają 1 z 2 dlatego warto na nich postawić
My Odds : 85-15
Lounge : 76-24

Navi vs Fnatic (BO1) // -----
Fnatic najwieksza potenga bez ostatnich wyników czy finalista esl one ?
załóżmy standard 60 - 40 dla Fnatic przy takim obrocie Fnatic warto postawić LOW, jeśli poniżej 40 zjedzie Navi polecam nawet medium właśnie na Na'Vi
My Odds : 40-60
Lounge : ten mecz jest za 20 godzin wiec procenty beda sie zmieniac wiec o tak dalekobieżnych meczach nie bede pisał stawek , chyba że na czyjeś życzenie .

Wynik
31-28 Beautifull match

Navi vs Flipside (BO2) // High na Na'Vi
Flipside bardzo dobrze pokazywał sie ostatnio na arenie , co raz bardziej zgrany zespół pedził jak lokomotywa zaś walczą z finalistami esl one wiec nie maja szans , nie maja ? akurat ... w BO1 napisałbym coś innego zaś nie chce mi sie wierzyć że na obu mapach Na'Vi przegra , przewidywany remis zaś na navi warto postawić HIGH beta ...

VP vs LGB (BO1) // Low/Medium na LGB
LGB bardzo silny skład pokazujący kły , bardzo wiele wygranych w ostatnich meczach , VP ze spadkiem LGB > HR , w dodatku wysokie ryzyko BO1 , polecam LOW/MeDIUM na LGB

Reszte meczyków dodam później

Alizen , proponuje LGB , na wysokie kursy to nie zda sprawy bo bedziesz miał kurs od 0.05 do do 0.18 a za taką stawke policzą Ci 0.05 i nie dostaniesz np. nic co sie zdarza , bo rozdają skiny graczom którzy wygrali a Ci którzy wygrali dajmy na to 0.15 nic nie dostaną a jedynie zwrot beta wiec taka moja opinia żebyś obstawił na ten mecz jeśli masz cokolwiek wygrac i jakoś zacząć , z reszta podczas gry i tak wypadają chromy warte bodajże 0.4 także znowu możesz wykonać podobnego beta albo poczekać miesiąc i uzbierać sobie te 5 dolarów i nimi dopiero zacząć grać , pozdrawiam Wink


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Flejva - 14-04-2015 14:47

Edytuj potem posty i wpisuj wyniki , bardzo by pomagało..

VP vs Titan?


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - LMKY - 14-04-2015 14:50

Low na Virtusów polecam Huh


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 14-04-2015 16:41

Ok Flejva słuszna uwaga , bez problemu moge to robic . w dodatku po całym dniu bede wypełniał ile betów weszło a ile nie bo co 10 jest troche bez sensu , bede robił dniówki po prostu .

Meczyków ciąg dalszy :
Giant5 vs GPlay (BO1) // Medium GPlay
Nie mam żadnego pojecia o tej drużynie -Giant5 wystepuje tu jakiś M4aniac lecz wątpie by był to zawodnik Titan Smile , ryzyko niby wysokie bo BO1 , czyli wszystko może sie wydarzyć , procentowo 20 % do 80 % , może gdyby grali przeciw takiemu zespołowo jak GGWP lub Atlantis można by sie pokusić na Low Giant5 lecz GPlay stąpa twardo po ziemi i są mocnym składem .

My Odds ; 80 - 20
Lounge ; 80 - 20

X6tence vs GPlay (bo3) // Skip // low na mniejszy procent jeśli któraś z drużyn poniżej 40 %
istne 50 - 50 , oba wyrównane zespoły , dla mnie odrobinka przewagi X6tence , opłaca sie postawić low na zespół który ma mniej w miare opłacalnie ...

LGB vs Titan(BO1) // Low na LGB
Przy takich procentach jeśli sie nie zmienia 30-70 polecam lgb , wysokie ryzyko BO1 , LGB ma spore szanse

Titan vs VP // (BO1) Low na 40 % ( 50 - 50 % )
50-50 , Liga 1 , VP po kilku treningach czy Titan 2 miejsce esl one ? Osobiście postawiłbym na Titan , ale to jest BO1 , w BO3 VP nie poradziłoby sobie na 80 % .