Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Internetowa Kradziez w Grze online - poszedł na policje ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Internetowa Kradziez w Grze online - poszedł na policje ! (/Temat-Internetowa-Kradziez-w-Grze-online-poszedl-na-policje-11222)

Strony: 1 2


RE: Internetowa Kradziez w Grze online - poszedł na policje ! - michal2612 - 07-08-2010 22:36

Metin to zło mój kolega nie chodził do szkoły przez tą grę ale w końcu "30 level" budzi respekt Smile


RE: Internetowa Kradziez w Grze online - poszedł na policje ! - Killer - 11-08-2010 17:37

(07-08-2010 22:36)michal2612 napisał(a):  Metin to zło mój kolega nie chodził do szkoły przez tą grę ale w końcu "30 level" budzi respekt Smile

poplakalem sie gdy przeczytalem Twojego posta Tongue


RE: Internetowa Kradziez w Grze online - poszedł na policje ! - michal2612 - 11-08-2010 18:28

W jakim sensie ?


RE: Internetowa Kradziez w Grze online - poszedł na policje ! - Daminn - 11-08-2010 18:49

Śmiechu,

@Temat, dla mnie to nic dziwnego. Mamy XXI wiek. To powinno być traktowane jako zwykła kradzież, na równi z tą ze sklepu itp.