Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Internetowa Kradziez w Grze online - poszedł na policje ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Internetowa Kradziez w Grze online - poszedł na policje ! (/Temat-Internetowa-Kradziez-w-Grze-online-poszedl-na-policje-11222)

Strony: 1 2


Internetowa Kradziez w Grze online - poszedł na policje ! - Admin - 31-07-2010 22:44

[youtube]G3wqMGKEa4o[/youtube]

zbadajcie i komentujcie Tongue


RE: Internetowa Kradziez w Grze online - poszedł na policje ! - michal2612 - 31-07-2010 22:57

Widziałem ten filmik.Jakiś idiota nie dlatego że zgłasza sprawę na policję tylko że gra w Metina Tongue


RE: Internetowa Kradziez w Grze online - poszedł na policje ! - Crasher - 01-08-2010 00:07

ale to tłumaczy hełm, bransolete, kolczyki....


RE: Internetowa Kradziez w Grze online - poszedł na policje ! - marcin205 - 01-08-2010 01:12

(31-07-2010 22:57)michal2612 napisał(a):  Widziałem ten filmik.Jakiś idiota nie dlatego że zgłasza sprawę na policję tylko że gra w Metina Tongue
spoko następny możesz być ty


RE: Internetowa Kradziez w Grze online - poszedł na policje ! - BartuS - 01-08-2010 07:09

No ale wsadził w to ponad 1000zł... Wy też pewnie zgłosilibyście się na policję w takiej sytuacji.


RE: Internetowa Kradziez w Grze online - poszedł na policje ! - Admin - 01-08-2010 07:39

(01-08-2010 07:09)BartuŚ napisał(a):  No ale wsadził w to ponad 1000zł... Wy też pewnie zgłosilibyście się na policję w takiej sytuacji.

tylko nie sadze ze to cos da, przedmioty nie sa nic warte bo są wirtualne, a to ze za nie zaplacil tez jest nielegalne o czym mowi zapewne regulamin metina - którego nie znam ^^

ale coz polska policja woli szukac hackerow dzieciakow po 15 lat niz zająć się tym czym trzeba.


RE: Internetowa Kradziez w Grze online - poszedł na policje ! - haggard - 01-08-2010 07:50

Hmmm nie grałem w Metina, ale pewnie są tam jakieś waluty/kamienie etc. które kupuje się za PLN, a którymi można płacić za lepsze przedmioty.


RE: Internetowa Kradziez w Grze online - poszedł na policje ! - Lubelak - 01-08-2010 09:51

dobrze neosowi!!!


RE: Internetowa Kradziez w Grze online - poszedł na policje ! - Boonys - 01-08-2010 10:05

Hmmmmm...Co prawda wydał na to pieniądze,ale to że jest głupi i płaci żeby mięć lepsze ity w grze to już jego wina -_-.
Mówili na początku o metinie a potem był sam wow Tongue
Ja też dostaje maile żebym podał im hasło do konta w wowie.
Wg.mnie żeby wydawać na głupia postać w grze,to jest już szczyt głupoty.
Reasumując,należało mu się,mógł te pieniądze wydać na głodujące dzieci a nie na głupią grę.


RE: Internetowa Kradziez w Grze online - poszedł na policje ! - Satan - 01-08-2010 10:26

Ejj... Już myślałem że w Tibii a tu w Metin'ie 2 Tongue No ja też bym się wnerwił jak ktoś by ukradł moje itemy z Satan Pro xd Ale żeby 1k zł wpakować w Metina ? W Tibie to rozumiem Wink