Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy by RadeKK --- Zarobki , screeny , działania :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy by RadeKK --- Zarobki , screeny , działania :D (/Temat-Dziennik-pracy-by-RadeKK-Zarobki-screeny-dzialania-D-112218)



Dziennik pracy by RadeKK --- Zarobki , screeny , działania :D - RadeKK - 12-04-2015 14:14

Cześć. Jak można domyślić się po nicku mam na imię Radek. W tym roku skończę 18 lat , dokładnie we wakacje. Tyle o mnie wystarczy Big Grin

Czym się postanowiłem zajmować ?
1. Posiadam 2 fanpage. Małe bo po 5k like. Nie używałem ich od kilku miesięcy , a prowadziłem je głównie dla przyjemności Smile ... Postanowiłem je troszkę odżywić oraz sprzedać za symboliczne złotówki aby te móc zainwestować w konta facebook z grupami JerkJerkJerk (wiem , idę na łatwiznę)...

2. Postanowiłem zająć się Subami Smile... Wybrałem serwis FireSub (już dość dawno , bo konto mam od jakiegoś czasu tam)...

Moje cele:
Do końca miesiąca chcę zarobić 100zł . Może i skromnie , ale na mnie , początkującego zawodnika to dość duża kwota Smile

Dziennik będę aktualizował codziennie w godzinach wieczornych Smile
Pierwsza aktualizacja już dziś Big Grin
A teraz wybaczcie - czas to pieniądz idę kombinować impreza



RE: Dziennik pracy , działania oraz efekty by RadeKK - prelude - 12-04-2015 14:31

PowodzeniaSmile


RE: Dziennik pracy , działania oraz efekty by RadeKK - RadeKK - 12-04-2015 14:32

Nie dziękuję Big GrinBig Grin TongueTongue


RE: Dziennik pracy , działania oraz efekty by RadeKK - RadeKK - 12-04-2015 20:13

Dzień pierwszy!
Więc tak:
1. Miałem w planach ożywienie 2 fanpage oraz ich sprzedaż. Udało się. Wstawiłem po 2 posty i każdy z nich osiągnął 90-120like. Fanpage sprzedałem a właściwie wymieniłem na dodanie mnie do 80 grup z użytkownikiem @[Szaman1644] ... Myślę że to opłacalny biznes Wink...
2. Postanowiłem skupić się na SUB SMS. Stworzyłem konto i dodałem symboliczne 5 grup. Dodałem do nich posty tzw. spam około 16 oraz około 18 ... To tyle...

Mój cel do końca kwietnia wynosi 100zł. Jeszcze 18 dni aby go spełnić Big Grin

Czas pracy - około 1 godziny (nie liczę tego że ciągle siedzę przed komputerem i odświeżam firesuba oraz piszę na Facebooku dla przyjemności i czytam te forum)

Efekty:
- zostanę dodany do 80 grup - nie wyceniam tego i nie wliczam. Traktuję to jako narzędzie pracy
- zdobyłem 177 unikalnych wizyt co przełożyło się na 9 leadów Smile

Screen: [Obrazek: 79963075830990392942.jpg]

+ 2 leady Big Grin

Zarobek dziś- 78zł
Zarobek ogółem - 78zł
Cel na kwiecień - 100zł
Na co zarabiam - pierwszym celem jest zwrot długów , jakie narobiłem sobie przez głupotę imprezaimprezaSadSadSad
Potem - myślę o jakimś umeblowaniu pokoju i powoli zacznę odkładać na auto.
Jak na pierwszy dzień myślę że poszło mi dosyć dobrze Smile Jestem zadowolony i będę nawet jesli będę musiał czekać do przyszłej niedzieli na następnego leada Big Grin



Dziennik pracy by RadeKK --- Zarobki , screeny , działania :D - Hybrid1990 - 02-12-2019 21:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.