Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc dotycząca praw autorskich! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Pomoc dotycząca praw autorskich! (/Temat-Pomoc-dotyczaca-praw-autorskich-112205)



Pomoc dotycząca praw autorskich! - rafiko1112 - 12-04-2015 11:05

Witam. Postanowiłem otworzyć sklep cupsell. Stworzyłem póki co kilka wzorów koszulek i mam pytanie do tych, którzy znają się na wykorzystaniu praw autorskich.
Tutaj macie link do sklepu: hardcoregamerwear.cupsell.pl
Logo sklepu, tło oraz baner stworzyłem sam na podstawie szablonów. Resztę grafiki widoczną na koszulkach także zmajstrowałem sam w gimpie, ale do końca nie jestem pewien, ponieważ jest to wykorzystanie np. cs:go. Możecie mi poradzić?


RE: Pomoc dotycząca praw autorskich! - Madara Uchiha - 12-04-2015 11:08

Dobrze jest Smile


RE: Pomoc dotycząca praw autorskich! - rafiko1112 - 12-04-2015 11:37

Czyli jeżeli sam przerobiłem coś w gimpie i wykorzystałem do tego np. grafikę cs:go to ja mam do tego prawa autorskie? Jeszcze zapytam jak oceniasz " te coś " co udało mi się zrobić? Jak coś to moje pierwsze "walki" z grafiką hahahha ^^


RE: Pomoc dotycząca praw autorskich! - Madara Uchiha - 12-04-2015 12:11

Skoro jest przerobione w gimpie to nie jest oryginalne, przecież nawet koszulki ci z piłkarzami na rynkach sprzedają podróbki, nikt się nie może do ciebie za to przyczepić, chyba że komuś kolor nie pasuje Tongue Ogólnie ładne koszulki, ale ja bym takich nie kupił nie mój klimat


RE: Pomoc dotycząca praw autorskich! - rafiko1112 - 12-04-2015 12:17

No okej, teraz czaję. Oczywiście to jest nisza dla miłośników gry cs:go póki co, ale tak się zastanawiałem czy dobrze wykonane pod względem grafiki/kolorów czy może coś dopracować?