Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Olaww - nie polecam, krętacz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Olaww - nie polecam, krętacz (/Temat-Olaww-nie-polecam-kretacz-112191)

Strony: 1 2 3 4


Olaww - nie polecam, krętacz - Exodisss - 12-04-2015 06:41

Witam. Jakiś czas temu zakupiłem u tego użytkownika reklamę mojej strony na ponoć fanpagach z 210k fanów. Jakież było moje zdziwienie gdy po 24h moja strona zdobyła całe 8UU. Nie klociłbym się o te 16 zł ale była to moja pierwsza wypłata i każda strata boli Smile


Próbowałem się dogadać jednakże niestety użytkownik chyba dawno nie miał styczności z językiem polskim, ma problemy z budowaniem zdań jak i poprawną pisownią. Jak się spodziewałem wymyślił/a jakąś wymówkę pisząc ze nie ma czasu. Dalej nie dostałem żadnej odpowiedzi. Napisałem jedynie w wątku na forum. Odpowiedź była prosta: ogarnij się

Tak więc daje sobie spokój bo hajsu raczej nie odzyskam a mogę jakoś przestrzec Was przed kupowaniem u niego/niej reklamy. Ja w każdym razie czuje się oszukany chociażby ze wzgledu na to że jako klient zostałem tak potraktowany. Nie wiem jak z resztą transakcji więc się nie wypowiem.

Pozdrawiam


RE: Olaww - nie polecam, krętacz - Majka - 12-04-2015 08:08

@[olaww] tłumacz się


RE: Olaww - nie polecam, krętacz - olaww - 12-04-2015 11:53

Niema szczego nikt sie nie nabierze jeszcze napisane ze trzeba placic za sms to nie moja wina


RE: Olaww - nie polecam, krętacz - mateusz2045 - 12-04-2015 12:00

Ale czemu na niego sikasz? I jakby dało radę po Polsku


RE: Olaww - nie polecam, krętacz - broofie - 12-04-2015 12:04

@[Exodisss] Najlepiej bedzie jak pokazesz nam te strone. Choc to i tak wg mnie bedzie za malo aby ocenic negatywnie @olaww'a ale bedzie to jakis punkt zaczepienia. Skoro byly koszty SMSa a Ty promowales fake content to chyba faktycznie olaww nie ma sie z czego tlumaczyc.


RE: Olaww - nie polecam, krętacz - ASTONEQ - 12-04-2015 12:05

Wystarczyło zobaczyć jakiej jakości fanpage sprzedaje, to byś wiedział ile możesz osiągnąć Smile wszystkie wymarłe praktycznie


RE: Olaww - nie polecam, krętacz - prelude - 12-04-2015 12:08

dokładnie to samo miałem napisać co ASTONEQ....


RE: Olaww - nie polecam, krętacz - olaww - 12-04-2015 12:20

Przeciesz te 2 wymarle sprzedajem reszta ma ruch jutro je bedem wystawial na sprzedasz


RE: Olaww - nie polecam, krętacz - prelude - 12-04-2015 12:23

.......... człowieku....zainstaluj słownik do swojej przeglądarki.......Sad


RE: Olaww - nie polecam, krętacz - Exodisss - 12-04-2015 12:24

No niestety spodziewałem się że skoro użytkownik o takim stażu wystawia reklamę to posiada fanpage dobre jakościowo, bynajmniej taki mam tok myślenia. No nie wiem poprawcie mnie.

Niestety się przejechałem i myślałem ze olaww wykaże się odrobiną kultury i zaproponuje jakieś rozwiązanie, a niestety zostałem olany. Ciężko jest nawiązać jaki kolwiek kontakt i dojść do porozumienia więc piszę tutaj.

Promowana była strona z konkursami która można znaleźć na strefie. Nie jednokrotnie promowałem ją na grupach i były lepsze efekty ze spamu niż przypiety post na tych pseudo Fp.

Uważam że tak się nie robi, co jak co ale 8 UU za 16 zł średnio mnie interesuje.