Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skąd Google wie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Skąd Google wie? (/Temat-Skad-Google-wie-112157)



Skąd Google wie? - RedZZueR - 11-04-2015 16:07

Witam. Otóż mam trochę mały problem z zakładaniem kont na YouTube smutny
Posiadam vpn więc mam mnóstwo dostępnych adresów IP. No to moja sytuacja wyglądała tak: Założyłem pierw konto na firefox, normalnie z adresu z amsterdamu ( chociaż to chyba nie ważne) noi wszystko było gut, konto było od razu gotowe, nie trzeba było przechodzić weryfikacji telefonicznej. Z drugim kontem już trochę miałem problem ale próbując na przeglądarce Opera znowu mi się udało. Z kolejnymi kontami tak samo były problemybo wymagało weryfikacji. No to zainstalowałem przeglądarkę nową UC Browser (zrobioną na Chromium), zmiana IP oczywiscie noi sie udalo :O . Czyscilem pliki cookie na kazdej przegladarce całą historię i wgl ale to nic nie dawało. Noi teraz taka rozkmina. Skąd Google się dowiaduje o multikoncie? :v Czy to normalne, że na nowej przeglądarce nagle nie trzeba przechodzić weryfikacji? Jerk2


Skąd Google wie? - Admin - 19-04-2015 10:27

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Skąd Google wie? - lukasz206pl - 22-04-2015 05:38

Też jestem ciekaw Smile bo na jednym IP zrobiłem 30kont a teraz juz kolejnego nie da sie założyc Sad znalazlem na necie odp. ze to przez IP ale zmieniajac to nic nie dalo..


RE: Skąd Google wie? - dobrydiler - 26-04-2015 10:59

Może przez Proxy spróbujecie ?


RE: Skąd Google wie? - Narutek - 26-04-2015 12:02

Ja mam to samo na pewnych stronkach. Najwidoczniej nie tylko wy z tego proxy korzystacie. Spróbuj jakiegoś płatnego albo znajdź jeszcze jakiś niezbyt oblegany. Widocznie google zarejestrowało zbyt dużo rejestracji z twoich proxy.


RE: Skąd Google wie? - adios123 - 26-04-2015 12:09

na innym forum jest poradnik jak przejsc weryfikacje telefoniczna bez dodawania numeru