Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zasieg na fp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Zasieg na fp (/Temat-Zasieg-na-fp-112152)



Zasieg na fp - matig20 - 11-04-2015 15:25

Witam przeglądałem niektóre fp w dziale niżej i mają duży zasięg całkowity i dużo mniejszy zasięg posta ... od czego to zależy ??? u mnie to wygląda tak przy 6135 like [Obrazek: 81713949236011033160.png] podpowie mi ktoś jak polepszyć zasięg posta ??? jak zachęcić do udostępniania itp ... dodam ,że po wrzuceniu foto osiąga ono ponad 150 like w dobe , a jak jest jakieś dobre foto to potrafi nawet do 400 dość


RE: Zasieg na fp - Bordo - 11-04-2015 15:32

Ja jak dodaje fotke na fp (700 likeow) to ma po dobie zasieg posta tyle samo wynosi xd


RE: Zasieg na fp - WuJeKuBa - 11-04-2015 15:52

Tu nie chodzi o lajki w poście.. Jeżeli np. dasz jakąś fotkę do postu i dużo ludzi w nią kliknie to zasięg tego postu jest większy, jeżeli mało to zasięg mniejszy Wink Dlatego ważne jest, aby dodawać jak najlepsze materiały. Bo jeśli dasz post z fotką, że "kto nie lajkuje ten gej", czy coś w tym stylu, a przykładowo będzie to słaba fota z laską 2/10, to będziesz miał dużo lajków, a mały zasięg Wink Dlatego dbaj o dodawane materiały Wink


Zasieg na fp - Admin - 19-04-2015 10:27

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Zasieg na fp - matig20 - 19-04-2015 12:56

Czyli jeslu wsrtosci mam podobne to dobrze ???