Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Nokia 5530 XpressMusic Biała 4GB NOWA BEZ SIMLOCK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SPRZEDAM] Nokia 5530 XpressMusic Biała 4GB NOWA BEZ SIMLOCK (/Temat-SPRZEDAM-Nokia-5530-XpressMusic-Biala-4GB-NOWA-BEZ-SIMLOCK-1121)



[SPRZEDAM] Nokia 5530 XpressMusic Biała 4GB NOWA BEZ SIMLOCK - Sony_st - 25-01-2010 14:15

NOKIA 5530 XpressMusic


Telefon zakupiony 25.01.2010 w salonie Play (fabrycznie nie posiada blokady Simlock)

Zestaw zawiera:

* telefon ze wszystkimi foliami zabezpieczającymi
* kartę gwarancyjną (24 miesiące) z dowodem zakupu (paragon)
* oryginalny zestaw słuchawkowy stereo
* oryginalny rysik
* oryginalną kartę pamięci 4 GB
* oryginalny kabel do komunikacji z PC
* oryginalną płytę CD
* instrukcję (język polski)
* ładowarkę sieciową
* oryginalną baterię Li-ion
* pudełko

Kod:
http://allegro.pl/item896868667_nowa_nokia_5530_xpressmusic_biala_4gb_bcm.html



RE: [SPRZEDAM] Nokia 5530 XpressMusic Biała 4GB NOWA BEZ SIMLOCK - mikobro - 25-01-2010 15:06

A za ile byś sprzedał kup teraz Smile
Byłbym zainteresowany Big Grin
Dla brata bym kupil xD


RE: [SPRZEDAM] Nokia 5530 XpressMusic Biała 4GB NOWA BEZ SIMLOCK - Sony_st - 25-01-2010 19:51

a ile proponujesz?
ja nie mam swojej ceny wystawiłem na licytację aby użytkownicy kupili za tyle ile mogą Wink


RE: [SPRZEDAM] Nokia 5530 XpressMusic Biała 4GB NOWA BEZ SIMLOCK - lokarz - 30-01-2010 11:23

ja bym ci dał za tą nokię 650 zł bo narazie nie mam więcej Big Grin ale jak byś mugł do prześlij mi tu zdjęcia twojego telefonu na PW albo na e-mail [email protected]
ale na kup teraz i musisz mi podać prawdziwe zdjęcia bo nie wiem jaki jest stan


[SPRZEDAM] Nokia 5530 XpressMusic Biała 4GB NOWA BEZ SIMLOCK - Roben - 30-07-2012 11:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.